HOT JOGA v Jogovni

Milí jogovníci,

od 17. septembra nám pribudnú hodiny HOT JOGY. Môžete sa tešiť na dopoludňajšie a aj podvečerné hodiny. K dispozícii budú dva koncepty HOT JOGY. Bližšie informácie poskytneme čoskoro.

75 min  - pre všetkých.

Hodina sa uskutoční pri minimálne 4 prihlásených osobách.

JOGOVŇÁCKA HOT JOGA verzia hot jogy vychádza zo sylabu liečebného jogového systému Ashtanga jogy s prirodzeným hlbokým dychom. Je jemná, príjemná, uvoľňujúca, menej fyzicky náročná. Súladné prepojenie dychu a pohybu.

HOT JOGA PRE NÁROČNEJŠÍCH- náročnejšie asány, dlhšie zotrvávanie v pozíciách. Vhodná pre všetkých, ktorí si chcú užiť budovanie pevnosti tela, prežiť a precítiť intenzívne naťahovanie v pozíciách.

V asánach sa zotrváva dlhšiu dobu, čím sa otvára priestor na príjemné natiahnutie a spevnenie tela, uvoľnenie chrbtice, kĺbov a svalov v liečivom infračervenom teple, ktorým sa miestnosť pozvoľne vyhreje na 36-39 stupňov pri zvýšenej vlhkosti vzduchu. Hodina je moderovaná učiteľom, ktorý vedie skupinu v spoločnom tempe, vysvetľuje prepojenie medzi dychom a pohybom. Učiteľ počas hodiny vysvetľuje správne prevedenie pozícií, dohliada na bezpečnosť, koriguje chyby. Hodina je vedená v tempe, ktoré je zvládnuteľné pre všetkých, ponúka varianty pre každý level a je tak vhodná aj pre začiatočníkov. Hot joga ponúka efektívny spôsob ako sa zbaviť toxínov, zlepšiť prekrvenie tela, podporiť imunitu a naštartovať svoj metabolizmus. Cvičenie v teple sa výslovne neodporúča osobám s vysokým krvným tlakom, inými kardiovaskulárnymi ochoreniami a tehotným ženám. Pred hodinou je potrebné dodržiavať poctivý pitný režim.

DONESTE SI FĽAŠKU NA VODU, VEĽKÝ UTERÁK NA PODLOŽKU!!! 

CENA: 10 eur

PERMANENTKA: 5 vstupov za 45 eur

Tešíme sa na Vás!