5- týždňový online PROGRAM PRE TEHOTNÉ

UTOROK a ŠTVRTOK o 16,00 - 17,000


začíname 19.1.2021

 

Kurz tehotenskej jogy je vhodný pre všetky zdravé mamičky od 14 týždňa (2 trimester). Hodiny sú vedené skúsenou inštruktorkou tehotenskej a popôrodnej jogy a sú zostavené tak, aby sme naše telo v tomto krásnom, ale náročnom období  podporili.

Joga pre druhý trimester je komplexná a hlavne zameraná na posilňovanie dolných končatín, uvoľňovanie chrbtice, pliec a bedrových kĺbov. Okrem toho sa budeme venovať dychovým cvičeniam, meditáciám a relaxácií. Prihlásiť sa môžete, aj keď nemáte žiadne predchádzajúce skúsenosti. 

 

Kurz je rozdelený na niekoľko menších častí, keďže sa situácia môže kedykoľvek zmeniť. Po uplynutí prvého kurzu, budeme pokračovať s ďalším a takto spoločne prejdeme až do tretieho  trimestra. Tu sa však naše cesty nekončia a stretneme sa opäť po uplynutí šestonedelia na kurze popôrodnej jogy. Kurz bude podporený uzatvorenou FB skupinou kde bude priestor na hlbšie vysvetlenie niektorých asán, alebo zameranie sa špecifické problémy, ktoré nás môžu v tehotenstve trápiť, či už sú to fyzického alebo psychického charakteru. 

 

Budeme sa stretávať 5 týždňov a to dva krát do týždňa vždy v Utorok a Štvrtok od 16:00 do 17:00. 

 

 

Kurz bude prebiehať pod  vedením inštruktorky Zuzky- certifikovanej lektorky jogy so špecializáciou na jogu pre tehotné. Počas programu budete dýchať, uvoľnovať napätie z tela a mysle, napojíte sa na svoje telo, udržíte sa v kondícii, pripravíte svoju pánvu na veľký deň a získate inšpiráciu aj pre domácu prax.  Porogram bude prebiehať z pohodlia domova online formou, budete potrebovať laptop s kamerkou, alebo smartphone, internetové pripojenie, vlastnú jogamatku (podložku).

 Potrebujete viac info k tehotenskej joge? Čítajte TU.

 

CENA: 50 EUR

Na JOGU PRE TEHUĽKY sa môžu prihlásiť aj tie mamičky, ktoré sa doteraz vo svojom živote s jogou nestretli a ani sa nevenovali žiadnej športovej činnosti. Podľa vyjadrení odborníkov, je to ten najlepší čas na začatie pravidelnej pohybovej činosti, pretože prospech z nej bude mať nielen mamička, ale aj samotné bábätko. Jednotlivé cvičenia sa dajú prispôsobiť rôznym úrovniam a individuálnym fyzickým požiadavkam každej ženy. Tehotenská joga je vhodná od 14. týždňa tehotenstva, ak ste sa pred tým joge nevenovali. Tehotným ženám, ktoré sa pred otehotnením venovali joge či aktívne športovali a naďalej cítia potrebu aktívneho pohybu, je možné pripraviť individuálnu lekciu jogy, ktorá bude rešpektovať skutočnosť, že vo Vašom tele prebiehajú veľké hormonálne a fyziologické zmeny. 

AKO BUDE PREBIEHAŤ HODINA?

hodiny prebiehajú v malých skupinách minim. 6 a maxim. 8 osôb.  Lektorka Vás vidí a počuje a samozrejme aj Vy budete vidieť a počuť lektorku.  Takže Vás vie odkontrolovať, nasmerovať aj opraviť tak, aby Vaša prax bola príjemná a bezpečná. Kto nechce, može si kamerku vypnúť a iba sledovať lektorku a jej inštrukcie.

Stiahnete si do svojich mobilov, tabletov či laptopov aplikáciu ZOOM. 
Nájdete ju v app store mobilu, tabletu alebo si ju jednoducho nainštalujete do Vášho počítača cez túto stránku: https://zoom.us/support/download . Netreba si tu vytvárať konto, stačí, že je aplikácia nainštalovaná na zariadení.

 

 

PRIHLÁSENIE NA PROGRAM: 

ak potrebujete doplňujúce informácie, kontaktujte nás počas pracovných dní: +421 917 233 019  
Ak Vám nezdvihneme, učíme, alebo máme iné povinnosti. Hneď, ako to bude možné, ozveme sa Vám späť.

 

1. KROK

Vytvorte si konto v našom rezervaćnom systéme. Postup nájdete tu:  video k vytvoreniu registračného konta

 

 

2. KROK
uhradťe poplatok priamo v rezervačnom systéme tým, že si na sumu kurzovného nabijete kredit

 

3. KROK
Rezervujte si miesto na prvú kurzovú hodinu, systém Vám následne sám spraví rezerváciu na celý kurz. Následne Vám z kreditu odrátame sumu za kurz. 

 

Úhradou poplatku sa stáva Vaša rezervácia záväznou. V prípade nenastúpenia, alebo odstúpenia z kurzu sa poplatok nevracia späť. Storno uhradeného poplatku je možné najneskôr 5 dní pred kurzom, v opačnom prípade poplatok nevraciame, ani neposkytujeme kompenzáciu.Úhradou sumy akceptujete podmienky prihlásenia sa na kurz. 

Dovoľujeme si Vás upozorniť na pravidlá, ktoré sú súčasťou našich obchodných podmienok a boli komunikované na web stránke pri popise kurzu:

 Za Vami vymeškané hodiny neposkytujeme žiadnu kompenzáciu. 
Storno kurzu s vrátením poplatku je možné najneskor 5 dní pred začiatkom kurzu. Neskoršie storno, vrátenie peňaží či iná kompenzácia za neabsolvované kurzové hodiny nie je možná. Vaša rezervácia na presne stanovené termíny je záväzná pre obe strany.

Ak sa kurzová hodina neuskutoční z dôvodu, ktorý nastal na našej strane, bude Vám ponúknutý náhradný termín. Ak Vám termín nebude vyhovovať, alikvótnu sumu za kurzovú hodinu Vám vrátime.

Kurz otvárame v dobrej viere, že sa aj uskutoční.. 

KURZ SA USKUTOČNÍ, AK SA PRIHLÁSI ASPOŇ 5 TEHULIEK. V opačnom prípade Vám vrátime peniažky späť.