5- týždňový PROGRAM PRE TEHOTNÉ: GRAVID JOGA (naživo, alebo online)

 ŠTVRTKY o 16,00-17,00

10.9. - 8.10.2020

 

Milé tehuľky! Ponúkame Vám  program tehotenskej jogy pod vedením inštruktorky Zuzky- certifikovanej lektorky jogy so špecializáciou na jogu pre tehotné. Počas programu budete dýchať, uvoľnovať napätie z tela a mysle, napojíte sa na svoje telo, udržíte sa v kondícii, pripravíte svoju pánvu na veľký deň a získate inšpiráciu aj pre domácu prax. Dá sa kľudne napojiť kedykoľvek a absolvovať s nami 5 týždňov, hodiny na seba nenadväzujú.

 Potrebujete viac info k tehotenskej joge? Čítajte TU.

K dispozícii sú dve verzie: 
1. verzia U NAS V JOGOVNI = 35 eur
2. verzia Z DOMU ONLINE = 25 eur 

Na JOGU PRE TEHUĽKY sa môžu prihlásiť aj tie mamičky, ktoré sa doteraz vo svojom živote s jogou nestretli a ani sa nevenovali žiadnej športovej činnosti. Podľa vyjadrení odborníkov, je to ten najlepší čas na začatie pravidelnej pohybovej činosti, pretože prospech z nej bude mať nielen mamička, ale aj samotné bábätko. Jednotlivé cvičenia sa dajú prispôsobiť rôznym úrovniam a individuálnym fyzickým požiadavkam každej ženy. Tehotenská joga je vhodná od 14. týždňa tehotenstva, ak ste sa pred tým joge nevenovali. Tehotným ženám, ktoré sa pred otehotnením venovali joge či aktívne športovali a naďalej cítia potrebu aktívneho pohybu, je možné pripraviť individuálnu lekciu jogy, ktorá bude rešpektovať skutočnosť, že vo Vašom tele prebiehajú veľké hormonálne a fyziologické zmeny. 

PRIHLÁSENIE NA PROGRAM: 

ak potrebujete doplňujúce informácie, kontaktujte nás počas pracovných dní: +421 917 233 019  
Ak Vám nezdvihneme, učíme, alebo máme iné povinnosti. Hneď, ako to bude možné, ozveme sa Vám späť.

 

1. KROK

pošlite nám na tento mail info@jogovna.sk nasledujúce údaje:

  • meno+ priezvisko osoby, ktorá sa zúčastní kurzu
  • adresa + PSČ
  • mobilný kontakt + mail
  • názov kurzu, o ktorý máte záujem a termín, o ktorý máte záujem

My Vás budeme informovať, či máme na kurz voľné miesto. Ak áno, tak  prechádzame spolu k ďalším krokom.

 

2. KROK
ak nemáte vytvorené konto v našom rezervačnom systéme, tak Vám ho vytvoríme a pošleme Vám  registračné údaje  a to na základe Vami zaslaných údajov. Zvyčajne to trvá maximálne 1 pracovný deň. (cez víkendy a sviatky nevybavujeme maily ani telefonáty).

 

3. VYTVORENIE REZERVÁCIE NA KURZ
Následne Vám vytvoríme rezerváciu na kurz v rezervačnom systéme, a to na všetky kurzové hodiny (kurz sa rezervuje ako celok, nie je možné si rezervovať len časť hodín). Príde Vám potvrdzujúci mail.

Ak ste už náš klient, nevytvárajte si prosím rezerváciu na kurz  sami, kontaktujte nás mailom, nech v tom máme poriadok. Ak nie je kurzový poplatok uhradený 7 dní pred začiatkom kurzu, tak sa Vaša rezervácia ruší a miesto sa ponúka náhradníkovi.

 

4. PLATBA

  • pohodlná úhrada je možná na účet, najneskôr však 7 dní pred začiatkom kurzu by mala byť úhrada na našom účte (doporučujeme uhadiť skôr, kto skôr uhradí, ten má miesto na kurz isté). Do poznámky k platbe JE NUTNÉ UVIESŤ: meno+priezvisko kurzistu + názov kurzu, aby sme si vedeli platbu spárovať. S nástupom na kurz Vám bude dodaná faktúra ako doklad k platbe.

SK81 1100 0000 0026 2809 9586

cena programu : 35 EUR- v Jogovni  /25 eur- online

Úhradou poplatku sa stáva Vaša rezervácia záväznou., tj. kto skôr uhradí, ten má prednosť. V prípade nenastúpenia na kurz sa poplatok nevracia späť. Storno uhradeného poplatku je možné najneskôr 7 dní pred kurzom, v opačnom prípade poplatok nevraciame.

Dovoľujeme si Vás upozorniť na pravidlá, ktoré sú súčasťou našich obchodných podmienok a boli komunikované na web stránke pri popise kurzu:

 Za Vami vymeškané hodiny neposkytujeme žiadnu kompenzáciu. 
Storno kurzu s vrátením poplatku je možné najneskor 5 dní pred začiatkom kurzu. Neskoršie storno, vrátenie peňaží či iná kompenzácia za neabsolvované kurzové hodiny nie je možná. Vaša rezervácia na presne stanovené termíny je záväzná pre obe strany.

Ak sa kurzová hodina neuskutoční z dôvodu, ktorý nastal na našej strane, bude Vám ponúknutý náhradný termín. Ak Vám termín nebude vyhovovať, alikvótnu sumu za kurzovú hodinu Vám vrátime.

Kurz otvárame v dobrej viere, že sa aj uskutoční. V prípade karantény a štátom nariadeného zatvorenia štúdia, bude pokračovať kurz ONLINE formou cez aplikáciu ZOOM. Tu má lektorka možnosť  vidieť aj počuť  každého účastníka kurzu, usmerňovať a kontrolovať správnosť prevedenia asán. Povaha tohto kurzu umožnuje formu online hodiny ako adekvátnej náhrady v krízovej celospoločenskej situácii, ktorá účastníkom umožní dokončenie kurzu z pohodlia domova. Jogovňa nezodpovedná za situácie vyššej moci- karanténa, výnimočný stav, katastrofy živelnej povahy  a preto v taktejto situácii dopredu ponúka riešenie, ktoré je v jej silách zvládnutelné.


 Pevne dúfame, že  takáto situácia nenastane. 

 

KURZ SA USKUTOČNÍ, AK SA PRIHLÁSIA ASPOŇ 4 TEHUĽKY. V opačnom prípade Vám vrátime peniažky späť.