KURZ: METABOLIC / DETOX JOGA

ŠTVRTKY 18,45 - 19,40  /6.4. - 22.6. 2023

Dátumy:  6.4. / 13.4. / 20.4. / 27.4. / 4.5. / 11.5. / 18.5. / 25.5. / 1.6. / 8.6. / 15.6. / 22.6. 2023 ( 29.6. 2023 náhradná hodina v rovnakom čase)

 

Spoločne sa naučíme, ako pomocou rôznych asán v spojení s dychovými cvičeniami a meditačnými technikami podporíme trávenie a odbúrame škodlivé látky v tele. Zostavy,ktoré si budeme postupne prechádzať na kurze sú vhodné pre začiatočníkov aj pre pokročilých, sú zamerané na podporu látkovej výmeny a zrýchlenie metabolizmu a zníženie stresu. Každý týždeň bude nová zostava. Aj keď joga nie je rýchlym riešením, môže byť z dlhodobého hľadiska (pri pravidelnej praxi) výborným spôsobom, ako schudnúť a udržať si váhu. Sekvencia metabolickej/detox jogy má silný stimulačný a posilňujúci účinok na endokrinné orgány, a tak môže naštartovať metabolizmus a spáliť viac kalórií. 

Doporučujeme: ✔︎ úplným začiatočníkom ( teda pre všetkých jogou nepobozkaných) ✔︎ začiatočníkom so skúsenosťou s jogou ✔︎ mierne pokročilým

SUMA: 120 EUR 

➡️

PRIHLÁSENIE :  píšte nám na: info@jogovna.sk

  • meno+ priezvisko, mail, mobil osoby, ktorá sa zúčastní kurzu
  • názov kurzu alebo kurzového balíka, o ktorý máte záujem. 
    My Vás budeme informovať, či máme na kurz voľné miesto. Ak áno, tak  Vám pošleme ďalšie info k platbe.

 

VIAC INFO KU KURZU:

Spolu s fyzickou praxou budeme zapájať dychové techniky, ktoré pomáhajú zahriať a energizovať telo, čím ďalej podporujú metabolizmus. Niektoré dychové techniky navyše pomáhajú aktivovať parasympatický nervový systém, ktorý upravuje hormonálnu nerovnováhu.

Vo všeobecnosti jogová prax, vedomý dych aj meditácie prinášajú cvičiacemu uvedomenie, takže môže vnímať emocionálne jedenie ako nezdravý návyk a môže získať cenné zručnosti na efektívne spracovanie a riešenie emocionálneho stresu. Spojenie cvičenia jogy s meditáciou pomáha zlepšiť sebauvedomenie a sebareflexiu, znižuje stres a podporuje vyrovnanosť.

Rotácie tela, predklonové pozície, záklony aj inverzie masírujú endokrinné a brušné orgány, regulujú ich funkciu, zlepšuje lokálnu cirkuláciu a čistia ich od starých stagnujúcich toxínov.  

  • Otváraním hrudníka v záklonoch sa prehlbuje dýchanie, výmena kyslíka a tým sa zlepšuje schopnosť spaľovania tukov.
  • Inverzie privádzajú krv do mozgu, čistia lymfatické uzliny a pomáhajú odplavovať toxíny. Stimulujú brušné orgány, prostatu a štítnu žľazu, naťahujú ramená a chrbticu, tonizuju nohy a zadok.

 LEKTORKA:MIRIAM JAKUBÍKOVÁ:  certifikovaná lektorka jogy I.-II: stupňa 

 

PODMIENKY REZERVÁCIE A STORNA:

Úhradou poplatku sa stáva Vaša rezervácia záväznou. Storno rezervácie s vrátením Vami uhradeného poplatku je možné najneskôr 7 dní pred kurzom, neskôr sa poplatok nevracia. V prípade neúčasti na kurzových hodinách nie je možná náhrada, či iná kompenzácia. V prípade lock downu- núteného zatvorenia štúdia Vám vrátime späť alikvótnu sumu za neuskutočnenú hodinu, ak sa všetci účastníci nedohodú na predĺžení kurzu. Úhradou kurzovného súhlasíte s podmienkami. 

 

KURZ SA USKUTOČNÍ, AK SA PRIHLÁSIA ASPOŇ 4 OSOBY. V opačnom prípade Vám vrátime peniažky späť.