KURZ: ZAČÍNAME S HOT JOGOU (8 lekcií)

PONDELKY 19,30 -20,45 / 3.4. - 22.5. 2023

Dátumy: 3.4. / 10.4. / 17.4. / 24.4. / 1.5. / 8.5. / 15.5. / 22.5. 2023   (29.5. 2023 náhradná hodina v rovnakom čase)

 

Kurz je vhodný pre všetkých, ktorí majú tuhé a poskracované svaly, šľachy, málo ohybné telo, chcú zregenerovať telo, naštartovať metabolizmus, formovať postavu,uľaviť od bolestí chrbta. Hot joga účinne zbavuje  telo škodlivých látok, omladzuje bunky, zlepšuje krvný obeh. Pri pravidelnej praxi posilňuje imunitný systém, stimuluje činnosť žiaz s vnútornou sekréciou, uvoľňuje stuhnutosť kĺbov.  

Na kurze sa naučíte úplné základyterapeutických jogových pozícií, vysvetlíme Vám ich účinky, zoznámime Vás s variantami, ak Vás telo nepustí do plného rozsahu. Pomaly si budete zvykať na teplotu - na začiatku kurzu bude teplota nižšia a postupne sa bude zvyšovať.

SUMA: 105 EUR

 ➡️

PRIHLÁSENIE:  píšte nám na: info@jogovna.sk

  • meno+ priezvisko, mail, mobil osoby, ktorá sa zúčastní kurzu
  • názov kurzu alebo kurzového balíka, o ktorý máte záujem. 
    My Vás budeme informovať, či máme na kurz voľné miesto. Ak áno, tak  Vám pošleme ďalšie info k platbe.

VIAC INFO KU KURZU:

Cvičí sa v miestnosti vyhriatej  infražiaričmi na 36-38 stupňov, pri zvýšenej vlhkosti vzduchu. Teplo pomáha detoxikácii organizmu, hlbšiemu uvoľneniu a natiahnutiu poskracovaných svalov, šliach,  bezpečne zvyšuje intenzitu a benefity praxe. 

Cvičenie v teple sa výslovne neodporúča osobám s vysokým krvným tlakom, inými kardiovaskulárnymi ochoreniami a tehotným ženám. Pred hodinou je potrebné dodržiavať poctivý pitný režim.  

Kurzom Vás bude sprevádzaťDanielka (Daya) Halušková , certifikovaná lektorka jogy I. stupňa

 PODMIENKY REZRVÁCIE A STORNA:
Úhradou poplatku sa stáva Vaša rezervácia záväznou. Storno rezervácie s vrátením Vami uhradeného poplatku je možné najneskôr 7 dní pred kurzom, neskôr sa poplatok nevracia. V prípade neúčasti na viacerých kurzových hodinách nie je možné všetky hodiny nahradiť, či inak kompenzovať mimo náhradnej hodiny, ktorá je striktne viazaná na konkrétny dátum. V prípade lock downu- núteného zatvorenia štúdia Vám vrátime späť alikvótnu sumu za neuskutočnenú hodinu, ak sa všetci účastníci nedohodú na predĺžení kurzu. Úhradou kurzovného súhlasíte s podmienkami. 

 

KURZ SA USKUTOČNÍ, AK SA PRIHLÁSIA ASPOŇ 4 OSOBY. V opačnom prípade Vám vrátime peniažky späť, najneskôr 3 dni pred kurzom.