ZAČIATOČNÍCKY INTENZÍVNY (2 MESAČNÝ) KURZ ASHTANGA JOGY pre dennú prax

UTORKY A ŠTVRTKY  o 16,15-17,10  / 4.4. - 1.6. 2023

Dátumy v utorky: 4.4. / 11.4. / 18.4. / 25.4. / 2.5. / 9.5. / 16.5. / 23.5. / 30.5. 2023
Dátumy vo štvrtky:  6.4. / 13.4. / 20.4. / 27.4. / 4.5. / 11.5. / 18.5. / 25.5. / 1.6. 2023

 

Radi by ste začali s jogou a neviete ako. Nemáte žiadne zranenia a výrazné obmedzenia. Túžite sa naučiť zostavu pre domácu prax. Nechýba Vám disciplína... Tak potom tento kurz je pre Vás. Ak chcete zmeniť doterajší spôsob života, potrebujete viac pohybu, túžite mať zdravšie, pevnejšie a pružnejšie telo, uvoľniť myseľ, stres a napätie, tak  tento mesačný kurz je pre Vás ideálnym štartom. Osem hodín je optimálna doba na to, aby ste zvládli úplné základy. Počas tohto intenzívneho kurzu Vám pomôžu naše skúsené lektorky udržať si motiváciu a naštartovať pravidelnú domácu prax. A pokiaľ si kurz obľúbite, budme pokračovať aj v ďalších mesiacoch. Na každej výukovej hodine sa oboznámite s ucelenou časťou /sekvenciou/ ashtangovej jogovej zostavy, ktorá sa ich absolvovaním spája do jedného celku. 


SUMA: 162  EUR výuka utorky a štvrtky

 ➡️

PRIHLÁSENIE: píšte nám na: info@jogovna.sk

  • meno+ priezvisko, mail, mobil osoby, ktorá sa zúčastní kurzu
  • názov kurzu alebo kurzového balíka, o ktorý máte záujem. 
    My Vás budeme informovať, či máme na kurz voľné miesto. Ak áno, tak  Vám pošleme ďalšie info k platbe.

Prevedieme a oboznámime Vás s úžasným jogovým systémom ashtanga jogy, ktorý prepája dych s pohybom. Naučíte sa dýchať, pretože dych je základ nielen života, ale aj jogovej praxe. Spolu sa krok po kroku naučíte spájať dych s jednotlivými pozíciami skrátenej 1. série ashtanga jogy. Keďže každé telo je iné, tak Vás naučíme každú pozíciu tak, aby ste ju zvládli, citili sa v nej príjemne a stabilne. Môžete očakávať individuálny prístup. Limit: 10 osôb.

Učiteľ Vás postupne dokáže nasmerovať k vybudovaniu samostatnej praxe v rámci tzv. denného jogového minima. Je to jogová "zostava", ktorá trvá približne 15 minút a pri dennej praxi budete už po skončení kurzu cítiť zmenu. Zmenu na svojom tele, vnútornom pocite, svojom nastavení. Postupne k tejto zostave budete vedieť pripojiť ďalšie pozície a tak rozširovať svoju jogovú prax. My Vás naučime základy a je na Vás, ako ich ďalej budete rozvíjať. Aj po skončení kurzu Vám budeme nápomocní.


Súčasťou kurzu je prístup na tzv. Mysore hodiny v rámci náhrady, ak sa nebudete môcť zúčastniť kurzovej hodiny: (PONDELKY, STREDY A PIATKY ráno o 7,00 a to počaš trvania kurzu. 

 

V cene kurzu:

* teoretická  výuka 2 x týždenne
* možnosť náhrady pocas ranných Mysore hodín
* podložky na prax
* manuál
* pitný režim (voda, čaj)
* konzultácie s lektorom

LEKTORKY: Maťka Š a  Edit- výuka (certifikované lektorky Ashtanga jogy)


ČO MÔŽETE OČAKÁVAŤ?

Budete v prvom rade opäť poriadne dýchať. Hlboký a vyrovnaný dych je základom nášho telesného aj duševného zdravia. 

Vďaka pravidelnej praxi sa stanete zdravší, ohybnejší, pružnejší, štíhlejší, vyrovnanejší, spokojnejší, šťastnejší. Vaše telo aj pokožka bude vyzerať mladšie a vitálejšie, telo aj myseľ si udržíte vo vysokej kondícii do neskorého veku.

Naučíte sa plynulému prepojeniu dychu s pohybom v presne stanovených pozíciách. Tento súlad dychu a pohybu Vám pomôže vytvoriť vnútorný tok energie, ktorý telo zahrieva, očisťuje, okysličuje bunky, vyživuje orgány, čistí a ukludňuje nervový systém, posilňuje imunitu. Zvýši sa Vaša vitálna kapacita pľúc, zlepší metabolizmus, trávenie, upraví sa hormonálna rovnováha.

Pri pravidelnom cvičení získate silné telo, vybudujete si pevnú a sústredenú myseľ. Zlepšíte si celkový stav psychiky, časom odstránite psychické a duševné bloky. Obnovíte prúdenie energie v tele, podporíte vitalitu. Vedľajším, no potešujúcim efektom sa stane “pevnejšie, štíhlejšie a zdravšie” telo, ktoré si dokážete udržať do vysokého veku. Aj Vaše okolie ocení zmenu a Vy sa budete cítiť príjemnejšie, sebavedomejšie, vyrovnanejšie.

 

 


 PODMIENKY REZERVáCIE A STORNA:

Úhradou poplatku sa stáva Vaša rezervácia záväznou. V prípade nenastúpenia na kurz sa poplatok nevracia späť. Vrátenie  Vami uhradeného poplatku je možné najneskôr 7 dní pred kurzom, na základe písomnej žiadosti klienta zaslanej na mailovú adresu: info@jogovna.sk

V dobe kratšej ako 5 dní pred konaním sa poplatok nevracia.

V prípade neúčasti na ktorejkoľvek kurzovej hodine je možné túto hodinu nahradiť, či inak kompenzovať len  návštevou Mysore hodiny, kde Vás lektorka naučí vymeškaný sylabus.  

V prípade pandemických opatrení, ktoré nám nariadia zatvorenie štúdia, budeme dňom platnosti nariadenia všetkým účastníkom vracať späť sumu za zrušené hodiny, pokiaľ sa celá skupina jednoznačne nedohodne na predĺžení kurzu v náhradnom termíne. 

V prípade, že sa 7 dní pred kurzom nenahlási dostatočný počet záujemcov,  budeme Vás informovať o zrušení a peniažky Vám obratom vrátime späť.

Úhradou kurzovného súhlasíte s podmienkami.