ZAČIATOČNÍCKY KURZ: VZDUŠNÁ AKROBACIA ZÁKLADY ŠÁL/KRUH

PIATKY 17,30-18,30  / 31.3. - 23.6.  2023

 5.5. / 12.5. / 19.5. / 26.5. / 2.6. / 9.6. / 16.6. / 23.6. 2023 ( 30.6. 2023 náhradná hodina)

Pozývame Vás na unikátny kurz akrobacie na šáloch vo vzduchu. V rámci tréningu posilníte svoje svalstvo, zlepšíte flexibilitu a naučíte sa zaujímavé akrobatické prvky vo vzduchu. Jedinečnosťou kurzu je, že sa nenaučíte len konkrétne prvky, ale pripravíme Vám choreografiu šitú presne na mieru. Choreografie a hodiny sú prispôsobené každému klientovi podľa jeho zručností a znalostí. Zábava, spevnenie tela, lepšia ohybnosť, ladnosť,  ženskosť.. to všetko spolu zažijeme.

Na hodiny vzdušnej akrobacie sa môže prihlásiť ktokoľvek, kto má rád nové výzvy a rád prekonáva svoje limity. Netreba sa báť, všetko sa naučíme postupne od základov, až sa naučíme lietať a tancovať vo vzduchu.  Kurz je vhodnýpre dospelých a mládež od 16 rokov.

SUMA: 117 EUR

➡️

PRIHLÁSENIE:  píšte nám na: info@jogovna.sk

  • meno+ priezvisko, mail, mobil osoby, ktorá sa zúčastní kurzu
  • názov kurzu alebo kurzového balíka, o ktorý máte záujem. 
    My Vás budeme informovať, či máme na kurz voľné miesto. Ak áno, tak  Vám pošleme ďalšie info k platbe.

Šál je hodvábna látka zložená z dvoch visiacich častí. Na šáloch sa zo začiatku učíme prvky zo zeme – šplh, viazanie uzlíka na nohu a prvky vychádzajúce z rúk. Učíme sa tak základné a východiskové pozície. Získavame silu a kondičku, pripravujeme sa na náročnejšie a zložitejšie prvky (Level 0). Predvádzame krásne a ladné pózy v rôznych výškach, ktoré zároveň spájame do kombinácií a následne tvoríme jednoduchú choreografiu (Level 1).  

Na kruhu alebo závesnej obruči sa zo začiatku naučíme rôzne spôsoby zavesenia na kolenách a prechody do sedu, z ktorých vychádzajú základné pozície. Následne prechádzame do zložitejších prvkov a jednoduchých kombinácií, či choreografie a skúšame ich s točením (Level 1).  Počas základného  kurzu sa spolu naučíme  základy akrobacie na kruhoch, správne vyšplhnutie na kruh, začiatočnícke prvky a kombinácie. Budeme trénovať  pár centimetrov nad zemou. Na ďalších (pokračujúcich) kurzoch pridáme tréning  vo väčšej výške. Vytvoríme si spolu choreografiu z kombinácie viacerých prvkov a spojíme ju plynulými prechodmi do jedného krásneho celku s hudbou.

 

 

Exkluzivita kurzu spočíva v tom, že:
✔️ prebieha pod vedením skúsenej lektorky s oprávnením na výuku akrobacie

✔️ veľký dôraz kladieme na bezpečnosť a certifikované pomôcky

✔️ počas celej lekcie nie je možné fyzicky udržať sa vo vzduchu, preto budú aj pauzy na oddych, kedy môžete prijímať teóriu a pozerať sa na inštruktáž

✔️preto budeme na jednom šále cvičiť v dvojičkách (jednaosoba cvičí, druhá sa pozerá a prijíma teóriu)

✔️ z hodín si odnesiete ako pamiatku videjká, ktoré bude mať priestor "Vaša dvojička" natočiť, kým Vy budete "lietať"

✔️budeme sa postupne učiť ucelenú  choreografiu, ktorá bude výsledkom Vášho snaženia sa  na konci kurzu

  LEKTORKA: BAROBORKA BOROT  certifikovaná lektorka  gymnastiky a akrobacie

 

PODMIENKY REZERVÁCIE A STORNA KURZU:

Úhradou poplatku sa stáva Vaša rezervácia záväznou. Storno rezervácie s vrátením Vami uhradeného poplatku je možné najneskôr 7 dní pred kurzom, neskôr sa poplatok nevracia. V prípade neúčasti na  hodinách nie je možná náhrada, ani iná kompenzácia. V prípade lock downu- núteného zatvorenia štúdia Vám vrátime späť alikvótnu sumu za neuskutočnenú hodinu, ak sa všetci účastníci nedohodú na predĺžení kurzu. Úhradou kurzovného súhlasíte s podmienkami. 

 

KURZ SA USKUTOČNÍ, AK SA PRIHLÁSIA ASPOŇ 4 OSOBY. V opačnom prípade Vám vrátime peniažky späť.