JOGOVÝ POBYT - PREDĹŽENÝ VÍKEND

ŠTVRTOK - NEDEĽA 

24.-27.2.2022

alebo 10.-13.3.2022

JOGOVÝ POBYT S RENČOU A JANKOU   pre všetkých, ktorí majú chuť na pár dní vypnúť v prekrásnom  prostredí unikátneho farmárskeho komplexu Lesná Záhrada, kde sa budete cítiť doslova ako v raji. Vybrali sme pre vás miesto, ktoré je na Slovensku unikátne. Pobyt sa bude konať v Lesnej záhrade v obci Hrubý Štúr asi 30 km od Bratislavy (pri Senci). Okrem útulných izieb, spoločenskej miestnosti – čajovne, skvostnej meditačnej miestnosti a chutnej organickej stravy v podobe plnej penzie.  Budeme mať k dispozícii saunu,  prírodné jazierko pre otužovanie  a okolitý lužný les. 

 My sa už nevieme dočkať. Budeme fungovať v režime OTP.

 

 Čo Vás čaká:

  • hodiny jogy, pranajámy (dychových cvičení) a vedených relaxačných techník.  Spolu 6 lekcií + 2 workshopy (piatok a sobota) v nádhernej meditačnej miestnosti.
  • vegatariánska domáca strava  formou plnej penzie
  • pitný režim počas celého dňa - čaje z domácich byliniek
  • sauna
  • ubytovanie v 2-3 lôžkových izbách na  3 noci

Príchod: štvrtok po 16,00
Odchod: nedeľa po obede cca o 14,00

s odvozom pomôžeme

 

GONGOVÉ TRANSFORMAČNÉ VIBRÁCIE - RELAX - TIBETSKÉ MISKY

PIATOK 18,30 - 19,45

28.1.2022


Vibrácie zvuku gongu vytvárajú takzvaný posvätný priestor zvuku, kde účastníci môžu na vlastnom tele precítiť „živé“ vibrujúce tóny.  Tóny gongu uvoľňujú myseľ a tým vytvárajú meditatívny stav. Práve zmenou stavu vedomia, ktorá prechádza z beta, alfa do theta či delta hladiny poskytujú vibrácie gongu celostný efekt na celé naše bytie. Vo všeobecnosti zvuky gongu znižujú stav stresu, a pomáhajú sa stretnúť so samým sebou v hlbokom uvoľnení.
Hĺbkové uvoľnenie tela dovoľuje odstraňovanie a rozpúšťanie blokov. Pravidelné „kúpanie sa“ vo vibráciách zvuku, ktoré prechádzajú všetkými našimi bunkami, prináša omladenie organizmu. Zlepšuje sa metabolizmus, pretože nalepený „bunkový“ odpad sa môže prostredníctvom vibrácie uvoľniť do systému a odísť z tela. Zlepšujú sa cyklické funkcie ako lymfatický tok, krvný obed či nervový systém.