VIDEO ARCHÍV ( s prístupom 28 dní)

Kúpou kreditu na videoarchív získavate prístup k viac ako 150-tim videám.

 

✔︎ Kúpte si priamo cez platobnú bránu  rezervačného systému prístup na  1 mesiac (viď obrázok).

 ✔︎ Kúpou prístupu ihneď aktivujete jeho platnosť  a užívate si viac ako 150 hodín.

 

pre lepšiu viditeľnosť obrázku si naň kliknite 

JOGOVÝ POBYT nabitý energiou miesta

ŠTVRTOK - NEDEĽA 

04. - 07. 8.2022

JOGOVÝ POBYT s lektorkami Jogovne (Renčou a Jankou) pre všetkých, ktorí majú chuť na pár dní vypnúť. Tento krát sme pre Vás vybrali nádherný penzión v srdci Banskej Štiavnice so silnou energiou. Nachádza sa na kopci a poskytuje dych berúci výhľad na mesto a Kalváriu. Budeme sa spolu rozprávať, spoznávať, hľadať spojenie so sebou, svojím telom. Každé ráno Vás prevedieme  rannou jogovou zostavou, ktorá Vás príjemne naladí do celého dňa. Spolu si užijeme raňajky s výhľadom, potúlame sa po okolí. Ak bude pekné počasie, vyhľadáme spolu malebné zakutie niektorého z okolitých jazier alebo preskúmame okolité čaro prírody... je to len na Vás... Pohostíme Vás zdravou ale výživnou večerou a spolu sa stretneme na večernej relaxačnej hodine. čaká nás spolu veľa chvíľ spoločnej jogovej praxe, rozovorov, spoznávania a my sa už nevieme dočkať.

 

 Čo Vás čaká:

  • ranná joga a večerná relaxačná hodina -  spolu 6 lekcií + možnosť zúčastniť sa vedenej meditácie alebo pranajámy počas popoludnia
  • vegetariánska domáca strava  formou polpenzie - možnosť výberu z ponúkaných jedál penziónu + domáci raňajkový koláč
  • pitný režim počas celého dňa - bylinkové čaje
  • 1x sauna v cene
  • ubytovanie v 2-4 lôžkový luxusných izbách  (manželské postele), prípadne tretia osoba na veľmi kvalitnej  prístelke na  3 noci (nie je možné ubytovanie 1 osoba na izbe)

Príchod: štvrtok po 16,00
Odchod: nedeľa po obede cca o 14,00

s odvozom pomôžeme

 

JOGOVÝ POBYT s luxusným kempovaním pod hviezdami

ŠTVRTOK - NEDEĽA 

30.6. - 3.7. 2022

JOGOVÝ POBYT s lektorkami Jogovne (Renčou a Jankou) pre všetkých, ktorí majú chuť na pár dní vypnúť. Tento krát sme pre Vás vybrali skutočný zážitok v netradičnom ubytovaní FORREST GLAMPING pri Banskej Štiavnici! Glamping je skratka anglického spojenia „glamorous camping“, čo v preklade znamená luxusné kempovanie. Tieto typy ubytovania, ktoré sú vo svete čoraz populárnejšie, tak spájajú pocit dobrodružstva z kempovania v prírode s pohodlím hotelového vybavenia. Dovoľte prírode nazrieť do vašej spálne. Prebúdzajte sa v luxusných stanových chatkách, ktoré sú obklopené nádhernou prírodou Štiavnických vrchov. Glamping je tu pre všetkých milovníkov prírody a lovcov príjemných zážitkov či pekných záberov z netradičných miest. Čakajú nás spoločné ranné lekcie jogy, popoludňajšie vedené meditácie a večerné relaxačné hodiny. Tešiť sa môžete na s láskou pripravenú bohatú polpenziu, v prípade krásneho počasia aj na kúpanie v jazere Počúvadlo, každý deň máte k dispozícii vírivku a večernú romantiku pod hviezdami. Pobyt je vhodný aj pre tých, ktorí ešte nemajú žiadnu skúsenosť s jogou.

 My sa už nevieme dočkať.

 

 Čo Vás čaká:

  • ranná joga a večerná relaxačná hodina -  spolu 6 lekcií + možnosť zúčastniť sa vedenej meditácie alebo pranajámy počas popoludnia
  • vegatariánska domáca strava  formou polpenzie
  • pitný režim počas celého dňa - čaje z byliniek
  • 1x sauna v cene, vírivka k dispozícii počas celého pobytu
  • ubytovanie v 2-4-6 lôžkový luxusných stanoch  3 noci

Príchod: štvrtok po 16,00
Odchod: nedeľa po obede cca o 14,00

s odvozom pomôžeme