NOVÉ TELEFÓNNE ČÍSLO

NOVÝ MOBILNÝ KONTAKT

+421 917 233 019

 

  

 

108 pozdravov slnku+tibetské misky

19.12.2019 (ŠTVRTOK) o 17,30-19,00 hod

Zapojte sa aj Vy od akcie: 108 pozdravov slnku  - Surya Namaskara A

Pozývame Vás spolu s nami osláviť letný slnovrat cez 108 pozdravov slnku na vlne spoločného dychu. Potom Vás čaká vedená uvoľňujúca meditácia a relaxácia s tibetskými miskami.
FIT PROGRAM S LUCKOU

FIT PROGRAM S LUCKOU

UTORKY 20,00 -21,00  od 14. januára

Pravidelné hodiny Vám prinesieme od januára 2020. O čo pôjde?  Cvičenie s vlastnou váhou, kalistenika, core systém. Je to efektívny program, ktorý pomáha budovať silu bez nutnosti stráviť tréningom mnoho hodín týždenne. Posiľňujeme core, ruky, nohy, ale v podstate spevňujeme celé telo. Krátky intervalový tréning, strečing, jogové asány, dychové cvičenie sú základom každej FIT PROGRAM hodiny. Intervalový tréning celého tela, ktorý zahŕňa cvičenia ako drepy, výpady alebo kliky, dokáže budovať svaly veľmi účinne. Lucka tvrdo "maká" na sebe, ale aj na svojich cvičencoch. Má za sebou mnoho medzinárodných úspechov vo fitness oblasti. Príď ju spoznať na DNI OTVORENÝCH DVERÍ v sobotu 11. januára o 11,15 hod.

DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ- NOVÝ ŠTART

11. a 12.  január 2020  SOBOTA, NEDEĽA

 celý deň

Chcete nový štart? ...Neboli ste ešte u nás? ... Potrebujete začať pracovať na svojom zdraví a vitalite ?...... Srdečne Vás pozývame na DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ, počas ktorého si môžete vyskúšať bezplatne naše hodiny. Hodiny sa nesú v duchu  radosti z pohybu, dychu a chuti zažiť niečo nové.


Ukážkové hodiny sú určené pre záujemcov, ktorí by sa radi oboznámili s hodinami: Ranná joga - Hatha joga -  Power joga - Dance joga - Joga pre pevné telo - TRX joga - Fly Fit Joga - Hot joga - Pilates - Kruhový pilates -  Kardiopilates - Yin relaxačná joga - Fit program s majsterkou Európy - Zdravý chrbát -  Joga pre začiatočníkov  - Vedená meditácia - Joga pre športovcov.
Popis k jednotlivým hodinám nájdete nižšie. Ukážkové hodiny budú "nastavené tak" aby ich zvládol aj úplný začiatočník.

Veď o to nám ide! Príjemnou skúsenosťou Vás naviesť na jogovú prax.

PRIHLASUJTE SA PROSÍM IBA NA HODINY, KTORÉ NEPOZNÁTE. Je to ideálny priestor zažiť niečo nové :)  Ak už máte s danou hodinou skúsenosť, prihláste sa na iný typ hodiny, aby dostali priestor tí, ktorí sú u nás na hodine  prvý krát.

 

 

RELAXÁCIA S TIBETSKÝMI MISKAMI A GONGAMI

SOBOTA 17,45 - 19,15

18.1.2020

 

 

Tibetské, spievajúce misky vydávajú zvuk – harmonický, liečivý a pozitívny. Zvuk, ktorý počujeme nie len ušami, ale aj cítime jeho vibráciu na celom tele....3D.   Každá bunka v našom tele na túto vibráciu reaguje a harmonizuje sa.  Harmonizuje sa nielen na fyzickej, ale aj na emočnej a duchovnej úrovni.

Prinavráti nám stratenú rovnováhu a pomôže pri mnohých zdravotných problémoch. Naštartuje lymfatický systém, odplaví z tela toxíny, odburáva stres, harmonizuje čakry.

Gong – jeden z najstarších hudobných nástrojov vydávajúci silné rezonančné vlny, vy sa v tých vlnách doslova kúpete a unášajú Vás do stavu hlbokej meditácie. V tom stave sme len sami sebou, žiadna maska na tvári neexistuje.  Dostávame sa až do theta hladiny, v ktorej sú možné samoliečebné procesy.

 Všetko na svete je vibrácia – povedal  Albert  Einstein.

Príďte sa vykúpať vo vlnách zvuku, pozitívnych vibrácií. Príďte to zažiť.VEĽKÁ YIN JOGA A ZÁŽITKOVÁ RELAXÁCIA S TIBET. MISKAMI

STREDA 16,15 - 18,15

19.2.2020

 

  

Veľká YIN JOGA spojená s meditáciami (tibetské misky a levia meditácia).  Doprajte si čas na uvoľnenie tela a mysle počas 120 minút. Zážitok, transformácia, práca s mysľou, uvoľnenie napätia.


Na čo sa môžete tešiť:

YIN JOGA - pomalá, uvoľňujúca hlboké štruktúry tela (fascie svalov, šliach a kl'bových obalov). Pripraví naše telo, natiahne stuhnuté väzivo, skľudní myseľ.

30 min - Meditácia s tibetskými miskami - uvoľnenie  a harmonizácia tela, utíšenie mysle.