PRAVIDELNÉ RELAXÁCIE S TIBETSKÝMI MISKAMI A GONGAMI

piatok a sobota 19,00 -20,15

Tibetské, spievajúce misky vydávajú zvuk – harmonický, liečivý a pozitívny. Zvuk, ktorý počujeme nie len ušami, ale aj cítime jeho vibráciu na celom tele....3D.   Každá bunka v našom tele na túto vibráciu reaguje a harmonizuje sa.  Harmonizuje sa nielen na fyzickej, ale aj na emočnej a duchovnej úrovni.

Prinavráti nám stratenú rovnováhu a pomôže pri mnohých zdravotných problémoch. Naštartuje lymfatický systém, odplaví z tela toxíny, odburáva stres, harmonizuje čakry.

Gong – jeden z najstarších hudobných nástrojov vydávajúci silné rezonančné vlny, vy sa v tých vlnách doslova kúpete a unášajú Vás do stavu hlbokej meditácie. V tom stave sme len sami sebou, žiadna maska na tvári neexistuje.  Dostávame sa až do theta hladiny, v ktorej sú možné samoliečebné procesy.

 Všetko na svete je vibrácia – povedal  Albert  Einstein.

Príďte sa vykúpať vo vlnách zvuku, pozitívnych vibrácií. Príďte to zažiť.

 

VEĽKÁ YIN JOGA A ZÁŽITKOVÁ RELAXÁCIA s Martinkou

PIATOK 18,50 - 20,50

7.5.2021

 

Ak si potrebujete vytvoriť priestor vo vašom tele, v živote a v mysli, stíšiť sa a byť bdelími k sebe a tým aj k ostatným, viac plynúť a menej kontrolovať, potom je Yin joga práve pre Vás. Aby sme boli otvorení zmenám v živote a všetkému novému, je dôležité nechať odísť staré a nepotrebné. Yin joga nás naučí pustiť veci nepotrebné, prijať a vidieť nové a plynúť so životom v bdelosti.

Yin joga ovplyvňuje telo fyzické, energetické aj mentálne. Vďaka hlbokému pozorovaniu a akceptovaniu na všetkých úrovniach sa priblížite k sebe.

Veľká YIN JOGA spojená s meditáciami (tibetské misky a levia meditácia).  Doprajte si čas na uvoľnenie tela a mysle počas 120 minút.

Zážitok, transformácia, práca s mysľou, uvoľnenie napätia.


Na čo sa môžete tešiť:

YIN JOGA - pomalá, uvoľňujúca hlboké štruktúry tela (fascie svalov, šliach a kl'bových obalov). Pripraví naše telo, natiahne stuhnuté väzivo, skľudní myseľ.

20 min - Vedená relaxácia a meditácia