PODMIENKY REZERVÁCIE A STORNA HODÍN V ŠTÚDIU

Rezerváciu si viete v rezervačnom systéme vytvoriť kedykoľvek, najneskôr  však 15 minút pred konaním hodiny.

Rezerváciu viete uskutočniť,  len ak máte vytvorené konto v systéme.

Viete si vytvoriť aj viac rezervácií na svoje konto -  v takom prípade za ne nesiete plnú zodpovednosť vrátane plnej úhrady/storna.

Viete prísť do štúdia aj bez rezervácie, no nevieme Vám garantovať miesto. Skúste si pred príchodom skontrolovať v rezervačnom systéme, či je voľné miesto na hodinu. Bude to tam viditeľne označené. 

Rezervácia miesta v rezervačnom systéme je záväzná.

 rezervačný systém

 Pre  info, ako si vytvoríte konto, kliknite sem:   video k vytvoreniu registračného konta

 


 

PLATBA - LEN V HOTOVOSTI (nemáme platobný terminál)

 

Aby sa hodina uskutočnila, je potrebné, aby sa prihlásili (rezervovali si miesto cez rezervačný systém) aspoň 2 osoby v dole uvedených časoch, inak sa hodina zruší. V takom prípade Vám obratom pošleme sms a mailom informáciu o zrušení hodiny. 

 

 


 

ZRUŠENIE REZERVÁCIE

Rezerváciu viete zrušiť len cez rezervačný systém v stanovených termínoch. Neakceptujeme rušenie rezervácii mailom, sms, telefonátom. Nemáme fungujúcu recepciu, preto Vašu požiadavku nikto načas nevybaví. Rezerváciu miesta je možné zrušiť  vo Vašom konte v sekcii "Moje rezervácie". Neskoršie zrušenie rezervácie nie je možné a uplatňujeme si storno poplatok v plnej výške hodiny, nakoľko blokujete čas lektora a miesto inému záujemcovi.

Lekcie sa začínajú načas, teda všetci sú pripravení na podložke.

Päť minút pred konaním sa priestor Jogovne zamyká a vstup už nie je možný.

Po začiatku lekcie Vám nebude umožnený vstup do miestnosti, pretože je rušivý pre ostatných pri úvodnej relaxácii. Za Vaše meškanie nenesieme zodpovednosť a neposkytujeme kompenzáciu či vrátenie poplatku.

Ďakujeme, že rešpektujete pravidlá, ktoré sú nastavené férovo pre všetkých: Vás, inštruktorov a aj pre náhradníkov, aby sme mali všetci rovnakú šancu zariadiť si svoj pracovný a súkromný čas.

 

REZERVÁCIE TU     

 


 

  REZERVÁCIE 

doporučené časy na to, aby sa hodina uskutočnila:

ranné hodiny  do 19,00 hod predchádzajúceho dňa 
popoludňajšie hodiny 3 hodiny pred konaním 


súkromné hodiny uskutočnené počas pracovných dní:  24 hodín dopredu, víkendové súkromné hodiny sa rezervujú najneskôr vo štvrtok 


kurzy: pošlite nám mail s kontaktnými údajmi a my Vám pošleme bližšie inštrukcie,  mail: info@jogovna.sk

 

 BEZPLATNÉ STORNO

fixné časy:

ranné hodiny  do 19,00 hod predchádzajúceho dňa 
popoludňajšie hodiny 3 hodiny pred konaním 
súkromné hodiny uskutočnené počas pracovných dní: storno nejneskôr: 24 hodín dopredu, víkendové súkromné hodiny sa dajú stornovať najneskôr vo štvrtok 
kurzy: sa riadia osobitnými pravidlami, ktoré sú súčasťou podmienok uvedených pri každom kurze

V prípade, že sa lekcie/akcie/udalosti/ workshopu  nezúčastníte ( neakceptujeme žiaden dôvod neúčasti), nebude možné zúčastniť sa ďalších lekcií, pokiaľ neuhradíte poplatok v plnej výške hodiny.