Rezervácie a storno VIDEO HODÍN

Video hodiny sú dopredu natočené hodiny, ku ktorým máte prístup 72 hodín na ich opakované sledovanie/ používanie.

Na hodiny  sa prihlasujte len cez rezervačný systém 

 Pre  info, ako si vytvoríte konto, kliknite sem: video k vytvoreniu registračného konta

 

✔︎

 

1. Vyberte si video hodinu, ktorá Vás zaujala.  ➡️  2. Uhraďte si kredit vo výške video hodiny. ➡️   3. Následne sivytvorte rezerváciu na vybranú video hodinu.

 

✔︎

 

Rezervácia je možná len vtedy, ak máte kredit vo výške  video hodiny. 
Kredit viete zaplatiť svojou platobnou kartou priamo cez rezervačný system cez platobnú bránu.
Pre zakúpenie kreditu si kliknite po prihlásení sa do konta na link: KREDIT (vyznačené v obrázku dole v červenom rámiku).

 

 

 

KDE NÁJDETE SVOJU VIDEO HODINU

 

1. po úhrade a rezervácii je potrebné počkať do začiatku hodiny - každá hodina sa pre Vás zverejní v čase, kedy hodina začína podľa rozvrhu

2. od tohto termínu máte 72- hodinový prístup k hodine priamo cez rezervačný systém- nezabudnite sa prihlásiť cez svoje konto.

3. priamo v rezervačnom systéme sa  Vám objaví  záložka s názvom "VIDEOARCHÍV A VIDEO HODINY"  (viď obrázok nižšie). TU si svoju hodinu nájdete a spustíte kedykoľvek, kedy to Vám vyhovuje.

 

BEZPLATNÉ STORNO  S VRÁTENÍM SUMY NA DOBÍJACÍ KREDIT

 

  VEREJNÉ HODINY + ONLINE HODINY (ZOOM) VIDEO HODINY HOT JOGA
RANNÉ A DOPOLUDŇAJŠIE 12 hod pred konaním 30 minút pred konaním 12 hod pred konaním
POPOLUDŇAJŠIE A VEČERNÉ 3 hodiny pred konaním 30 minút pred konaním 5 hodín pred konaním

 

Rezerváciu viete zrušiť len cez rezervačný systém v stanovených termínoch. Neakceptujeme rušenie rezervácii mailom, sms, telefonátom. Nemáme fungujúcu recepciu, preto Vašu požiadavku nikto načas nevybaví.. Rezerváciu miesta je možné zrušiť  vo Vašom konte v sekcii "Moje rezervácie". Neskoršie zrušenie rezervácie nie je možné a uplatňujeme si storno poplatok v plnej výške hodiny, nakoľko blokujete čas lektora.

 

 

 

Pravidlá sú nastavené férovo pre všetkých: Vás, inštruktorov a aj pre náhradníkov, aby sme mali všetci rovnakú šancu zariadiť si svoj pracovný a súkromný čas.

REZERVÁCIE