Rezervácie a storno - podmienky

Na hodinu doporučujeme rezerváciu  dopredu. Rezervácia je možná len cez rezervačný systém. Miesto na hodinu je možné rezervovať aj zrušiť cez svoj účet sebe, ale aj jednej inej osobe. V takom prípade však beriete zodpovednosť za platby a aj prípadné storno poplatky. 

DOPORUČENÝ ČAS REZERVÁCIE  A BEZPLATNÉ STORNO:

RANNÉ A OBEDNÉ HODINY (7,00-14,00 hod) - rezervácia aj storno najneskôr do 19,00 predchádzajúceho dňa.

POPOLUDŇAJŠIE A VEČERNÉ HODINY - rezervácia aj storno najneskôr 3 hodiny pred konaním.

SÚKROMNÁ HODINA - rezervácia aj storno najneskôr 24 hodín pred konaním.

JOGOVÉ AKCIE - rezervácia aj storno najneskôr 24 hod pred konaním 

WORKSHOP - rezervácia najneskôr 48 hod pred konaním vrátane úhrady, storno individuálne podľa podmienok každej akcie.

Na hodinu je možné prísť aj bez rezervácie, no negarantujeme Vám miesto (prednosť majú tí, ktorí si miesto rezervovali). Len si 2 hodiny pred začiatkom skontrolujte v rozvrhu, či sa hodina uskutoční. STATUS: VOĽNÉ znamená, že nie sú obsadené všetky miesta.  Ak je hodina plne obsadená (status OBSADENÉ), zapíšte sa v rezervačnom systéme ako náhradník. Ak sa uvoľní miesto, systém Vám oznámi formou sms Vašu rezerváciu (najneskôr 3 hodiny pred začiatkom verejnej hodiny a 24 hodín pred začiatkom súkromnej hodiny).  Ak ste si medzi časom našli iný program, je potrebné obratom túto rezerváciu zrušiť.

Na hodinu príďte včas. Jogovňa sa zatvára 5 min  pred začiatkom hodiny, potom už vstup nie je možný a platia storno podmienky.

V kratšom časovom intervale je Vaša rezervácia záväzná a nie je možné ju zrušiť. V prípade neúčasti Vám bude pri ďalšej návšteve odrátaný vstup navyše podľa aktuálneho cenníka. Rezerváciu miesta je možné zrušiť len cez rezervačný systém vo Vašom konte v sekcii "Moje rezervácie". V prípade mesačného členstva taktiež platia podmienky rezervácie a storna a úhrada poplatku pri nezrušení rezervácie.

Hodina sa uskutoční, ak sa prihlásia cez rezervačný systém minimálne 2 osoby. Informáciu o zrušení hodiny obdržíte najneskôr  2,5 hodiny pred jej konaním cez sms správu, preto si vždy pred plánovanou hodinou skontrolujte mobil, ktorý ste nám uviedli v rezervačnom systéme. Taktiež doporučujeme pre všetkých, ktorí si nestihli rezervovať miesto, aby si pred prichodom skontrovolali v rozvrhu, či sa hodina uskutoční. Poplatok, alebo kredit za zrušenú hodinu Vám vrátime. 

 Pravidlá sú nastavené férovo pre všetkých: Vás, inštruktorov a aj pre náhradníkov, aby sme mali všetci rovnakú šancu zariadiť si svoj pracovný a súkromný čas.

REZERVÁCIE