WORKSHOP: Joga, mindfulness a meditácia

NEDEĽA 9,30 - 12,30 / 3.12. 2022

Pranajáma & mindfulness & meditácia je workshopom, ktorý posunie tvoju prax na vyššiu úroveň. Počas workshopu sa oboznámiš s niektorými dychovými technikami, ktoré harmonizujú tvoj nervový systém. Následne sa presunieme na techniky mindfulness, ktoré ti pomôžu viac porozumieť prítomnému okamihu a ,,byť tu a teraz''. Na záver sa ponoríme do meditácie prítomnosti s použitím zvukoterapie a muzikoterapie. Okrem techník, ktoré sa na workshope naučíš, obdržíš aj ,,pracovný zošit'' s niekoľkými mindfulness technikami a z celeho workshopu dostaneš manuál pre svoju domácu prax. V cene workshopu je aj malé občerstvenie. 
 
Rezervácia je záväzná 3 dni  pred konaním.
Info k úhrade nájdete v popise udalosti.
 
Obsah workshopu:
- Teoretická a praktická časť
- Nácvik a benefity dychových techník 
- Nácvik metódy minfdulness pomocou praktických cvičení
- Typy a triky
- Meditácia prítomnosti 
- Diskusia
- Relaxacia s muzikoterapiou a aromaterapiou
 
REZERVÁCIA: priamo cez rezervačný systém  
PLATBA DOPREDU: na účet lektorky SK03 0200 0000 0029 5692 6456  najneskôr 4 dni pred konaním, do poznámky uveďte Vaše meno, aby  si vedela platbu spárovať. Pri platbe kratšej ako 4 dni pošlite doklad o platbe na mail:  dada.haluskova96@gmail.com   
Rezervácia je záväzná 3 dni  pred konaním a neskoršie storno rezervácie nie je možné.  Ak sa nemožete zúčastniť WS, môžete za seba poslať náhradu.  
WS sa uskutoční, ak sa prihlásia 4 osoby 3 dni pred konaním, v opačnom prípade sa WS ruší a peniaze Vám budú vrátené naspäť.