5- týždňový online PROGRAM PRE TEHOTNÉ

UTOROK a ŠTVRTOK o 16,00 - 17,000


začíname 19.1.2021

 

Kurz tehotenskej jogy je vhodný pre všetky zdravé mamičky od 14 týždňa (2 trimester). Hodiny sú vedené skúsenou inštruktorkou tehotenskej a popôrodnej jogy a sú zostavené tak, aby sme naše telo v tomto krásnom, ale náročnom období  podporili.

Joga pre druhý trimester je komplexná a hlavne zameraná na posilňovanie dolných končatín, uvoľňovanie chrbtice, pliec a bedrových kĺbov. Okrem toho sa budeme venovať dychovým cvičeniam, meditáciám a relaxácií. Prihlásiť sa môžete, aj keď nemáte žiadne predchádzajúce skúsenosti. 

 

Kurz je rozdelený na niekoľko menších častí, keďže sa situácia môže kedykoľvek zmeniť. Po uplynutí prvého kurzu, budeme pokračovať s ďalším a takto spoločne prejdeme až do tretieho  trimestra. Tu sa však naše cesty nekončia a stretneme sa opäť po uplynutí šestonedelia na kurze popôrodnej jogy. Kurz bude podporený uzatvorenou FB skupinou kde bude priestor na hlbšie vysvetlenie niektorých asán, alebo zameranie sa špecifické problémy, ktoré nás môžu v tehotenstve trápiť, či už sú to fyzického alebo psychického charakteru. 

 

Budeme sa stretávať 5 týždňov a to dva krát do týždňa vždy v Utorok a Štvrtok od 16:00 do 17:00. 

 

ON LINE HODINY

On-line hodiny prebiehajú cez aplikáciu Zoom, kde nás budete vidieť aj počuť.

Stiahnete si do svojich mobilov, tabletov či laptopov aplikáciu ZOOM. 

Nájdete ju v app store mobilu, tabletu alebo si ju jednoducho nainštalujete do Vášho počítača cez túto stránku: https://zoom.us/support/download .

Netreba si tu vytvárať konto, stačí, že je aplikácia nainštalovaná na zariadení.

Bude to fungovať jednoducho, pre viac info čítajte nižšie: