DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ

DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ 

CHCETE ZAČAŤ S JOGOU? ...NEBOLI STE EŠTE U NÁS? ... POTREBUJETE ZAČAŤ PRACOVAŤ NA SVOJOM ZDRAVÍ?... TRÁPI VÁS CHRBÁT?... Srdečne Vás pozývame na DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ, počas ktorého si môžete vyskúšať bezplatne naše hodiny.


Ukážkové hodiny sú určené pre záujemcov, ktorí by sa radi oboznámili s hodinami: ZDRAVÝ CHRBÁTHOT JOGA, KARDIOPILATES,  YIN (relaxačná) JOGA. Popis k jednotlivým hodinám nájdete nižšie. Ukážkové hodiny budú "nastavené tak" aby ich zvládol aj úplný začiatočník. Veď o to nám ide! Príjemnou skúsenosťou Vás naviesť na jogovú prax.

6-TÝŽDŇOVÝ KURZ: ZDRAVÝ CHRBÁT PRE ZAČIATOČNÍKOV-ZIMNÝ

KURZ V ŠTVRTKY  o 19,45 - 21,00  hod    8.novembra. -13.decembra 2018

 

KURZ S INDIVIDUÁLNYM PRÍSTUPOM PRE VŠETKÝCH, KTORÝCH TRÁPI "BOĽAVÝ A STUHNUTÝ" CHRBÁT. ALE AJ PRE TÝCH, KTORÍ SI CHCÚ ZLEPŠIŤ DRŽANIE TELA, NAUČIŤ SA DÝCHAŤ,  SPOMALIŤ, ALEBO LEN ZAČAŤ S JOGOU. MIESTO NA PODLOŽKE BUDE KAŽDÝ ŠTVRTOK VYHRADENÉ AJ PRE VÁS.

Môžete očakávať individuálny prístup. Lektor učí a vedie skupinu maximálne 10 osôb.

Pri pravidelnom cvičení si prirodzene zlepšíte držanie tela, navnímate si neutrálne postavenie chrbtice, ktoré si ako bonus ponesiete aj do bežného života, zvýšite vitálnu kapacitu pľúc, uvoľníte napätie, stres a únavu. Zistíte, ako sa dá napätie vydýchnuť. Počas hodiny sa oboznámite s viacerými základnými asánami (pozíciami) a ich variáciami, vysvetlíme si ich správne zarovnanie, aby prinášali čo najviac benefitov. Prechody medzi pozíciami budú plynulé, s rešpektom k možnostiam každého tela. 

 

ASHTANGA JOGA S LACIM

2.-4. NOVEMBRA 2018

PIATOK: 18,00 - 20,30  
SOBOTA: 8,30 - 14,30
NEDEĽA: 08,30 - 14,30

Ak Vás oslovila ashtangová prax a chcete sa dozvedieť viac, srdečne Vás pozývame na workshop s učiteľom Lacim Ankh z Bratislavy. Počas víkendu bude hosťom v našej Jogovni.  Laci za sa zaujíma o staré jogové texty, pátra po najstarších zdrojoch, ctí a uplatňuje pôvodné učenie ashtangovej praxe.

JOGA PRE ŠPORTOVCOV

Joga pre športovcov

od 8. októbra v pondelky o 18,00 hod

S cvičením jogy sa už určite stretol každý športovec, alebo o nej aspoň počul. Druhov je ale veľa, tak ako si vybrať tú správnu?

Práve preto sme pre Vás pripravili Jogu určenú priamo pre športovcov. Na týchto hodinách sa zameriame najme na hĺbkový strečing celého tela, dýchanie a koncentráciu. Veľa športov je jednostranne zameraných a zapája len určitou skupinu svalov. Po dlhodobom tréningu častokrát prichádza nechcené zranenie. Regenerácia preto je dôležitou súčasťou každého tréningu, či už sa venujte vytrvalostnému, alebo silovému športu.

Nie na darmo sa hovorí, že výkonnosť športovca sa zvyšuje, nie tým koľko trénuje, ale tým ako rýchlo dokáže regenerovať, aby mohol opäť na sto percent trénovať.

 

VEĽKÁ YIN JOGA A ZÁŽITKOVÁ RELAXÁCIA S TIBETSKÝMI MISKAMI

PIATOK o 18,15-20,30

  9.11.     7.12.  

Veľká YIN JOGA spojená s meditáciami (tibetské misky a levia meditácia).  Doprajte si čas na uvoľnenie tela a mysle počas 135 minút. Zážitok, transformácia, práca s mysľou, uvoľnenie napätia.


Na čo sa môžete tešiť:

YIN JOGA - pomalá, uvoľňujúca hlboké štruktúry tela (fascie svalov, šliach a kl'bových obalov). Pripraví naše telo, natiahne stuhnuté väzivo, skľudní myseľ.

30 min - Meditácia s tibetskými miskami - uvoľnenie  a harmonizácia tela, utíšenie mysle a levia meditácia.