GONGOVÉ TRANSFORMAČNÉ VIBRÁCIE - RELAX - TIBETSKÉ MISKY

PIATOK 19,30 - 21,00

22.10. 2021


Vibrácie zvuku gongu vytvárajú takzvaný posvätný priestor zvuku, kde účastníci môžu na vlastnom tele precítiť „živé“ vibrujúce tóny.  Tóny gongu uvoľňujú myseľ a tým vytvárajú meditatívny stav. Práve zmenou stavu vedomia, ktorá prechádza z beta, alfa do theta či delta hladiny poskytujú vibrácie gongu celostný efekt na celé naše bytie. Vo všeobecnosti zvuky gongu znižujú stav stresu, a pomáhajú sa stretnúť so samým sebou v hlbokom uvoľnení.
Hĺbkové uvoľnenie tela dovoľuje odstraňovanie a rozpúšťanie blokov. Pravidelné „kúpanie sa“ vo vibráciách zvuku, ktoré prechádzajú všetkými našimi bunkami, prináša omladenie organizmu. Zlepšuje sa metabolizmus, pretože nalepený „bunkový“ odpad sa môže prostredníctvom vibrácie uvoľniť do systému a odísť z tela. Zlepšujú sa cyklické funkcie ako lymfatický tok, krvný obed či nervový systém.
 

 

Tibetské, spievajúce misky vydávajú zvuk – harmonický, liečivý a pozitívny. Zvuk, ktorý počujeme nie len ušami, ale aj cítime jeho vibráciu na celom tele....3D. Každá bunka v našom tele na túto vibráciu reaguje a harmonizuje sa. Harmonizuje sa nielen na fyzickej, ale aj na emočnej a duchovnej úrovni.
Prinavráti nám stratenú rovnováhu a pomôže pri mnohých zdravotných problémoch. Naštartuje lymfatický systém, odplaví z tela toxíny, odburáva stres, harmonizuje čakry.
Gong – jeden z najstarších hudobných nástrojov vydávajúci silné rezonančné vlny, vy sa v tých vlnách doslova kúpete a unášajú Vás do stavu hlbokej meditácie. V tom stave sme len sami sebou, žiadna maska na tvári neexistuje. Dostávame sa až do theta hladiny, v ktorej sú možné samoliečebné procesy.
Všetko na svete je vibrácia – povedal Albert Einstein.
Príďte sa vykúpať vo vlnách zvuku, pozitívnych vibrácií. Príďte to zažiť.

Relaxáciu vedie: Katka Osvaldová

VSTUPNÉ: 13 eur s platbou  cez rezervačný systém. Storno s vrátením poplatku je možné najneskôr 24 hodín pred konaním. Lektorka k nám dochádza, potrebuje si zariadiť čas.
                   

Prihlásiť sa môžete cez rezervačný systém.