JOGOVÝ POBYT nabitý energiou miesta

ŠTVRTOK - NEDEĽA 

04. - 07. 8.2022

JOGOVÝ POBYT s lektorkami Jogovne (Renčou a Jankou) pre všetkých, ktorí majú chuť na pár dní vypnúť. Tento krát sme pre Vás vybrali nádherný penzión v srdci Banskej Štiavnice so silnou energiou. Nachádza sa na kopci a poskytuje dych berúci výhľad na mesto a Kalváriu. Budeme sa spolu rozprávať, spoznávať, hľadať spojenie so sebou, svojím telom. Každé ráno Vás prevedieme  rannou jogovou zostavou, ktorá Vás príjemne naladí do celého dňa. Spolu si užijeme raňajky s výhľadom, potúlame sa po okolí. Ak bude pekné počasie, vyhľadáme spolu malebné zakutie niektorého z okolitých jazier alebo preskúmame okolité čaro prírody... je to len na Vás... Pohostíme Vás zdravou ale výživnou večerou a spolu sa stretneme na večernej relaxačnej hodine. čaká nás spolu veľa chvíľ spoločnej jogovej praxe, rozovorov, spoznávania a my sa už nevieme dočkať.

 

 Čo Vás čaká:

  • ranná joga a večerná relaxačná hodina -  spolu 6 lekcií + možnosť zúčastniť sa vedenej meditácie alebo pranajámy počas popoludnia
  • vegetariánska domáca strava  formou polpenzie - možnosť výberu z ponúkaných jedál penziónu + domáci raňajkový koláč
  • pitný režim počas celého dňa - bylinkové čaje
  • 1x sauna v cene
  • ubytovanie v 2-4 lôžkový luxusných izbách  (manželské postele), prípadne tretia osoba na veľmi kvalitnej  prístelke na  3 noci (nie je možné ubytovanie 1 osoba na izbe)

Príchod: štvrtok po 16,00
Odchod: nedeľa po obede cca o 14,00

s odvozom pomôžeme

 

Penzión Aura Banská Štiavnica

Aura nie je len ubytovanie v Banskej Štiavnici, je to miesto s atmosférou a dušou, kde sa stretávajú priatelia, rodina, zaľúbené dvojice ale aj ľudia s rovnakým zámerom, nastavením, záujmom. V jednom z apartmánov sa nachádza nádherná veľká miestnosť s drevenou podlahou a trámami, kde sa budeme spolu stretávať nie len na hodinách jogy. Penzión je cca 20-30 minút napešo od tajchu Vodárenská a Klinger, kde si užijeme za slnečného počasia vodu a radosti leta.

Slovami majiteľov:

Každý kto vstúpi cez veľkú bránu do nášho dvora s úžasným výhľadom na mesto a Kalváriu sa stáva nielen naším hosťom, ale aj priateľom. Preto pristupujeme k naším hosťom osobitne.

Snažíme sa splniť všetko čo prispieva k absolútnej pohode, dobrej nálade a príjemným spomienkam nielen na Banskú Štiavnicu ale aj na naše ubytovanie AURA. 

VYBAVENIE PENZIÓNU

Tešiť sa môžete na voňavé a pohodlné hotelové postele  (k dispozícii su len manželské!!!), s kvalitnými matracami + kvalitná pristeľka na každej izbe.
K dispozícii sú 2  a 4 lôžkové izby a apartmány pre 4 osoby z dvoma spálňami + prísteľka.
K dispozícii je malá kaviarnička s obsluhou prevádzkárky Nikolky, ktorá dotvára pohodu a komfort pobytu.
Lúče ranného slnka si užijeme na priestrannom dvore, ktorý je vybavenýj vonkajším sedím. 
Deň  môžeme zakončiť grilovaním pri ohni nášho súkromného ohniska, alebo relaxom v privátnom wellness počas piatku, alebo soboty.
Wi fi je samozrejmosťou- aj keď by sme si všetci mohli sľúbiť, že sa pokúsime bez nej vydržať čo najdlhšie.

STRAVA

Polpenzia s možnosťou výberu z viacerých variánt jedál.

 

LEKTOR: Renáta Kenderessyová, lektor jogy I. a II. stupeň, RYT 500 (Yoga Alliance), Janka Gelieňová lektor jogy I. a II. stupeň, RYT 200 (Yoga Alliance)


CENA JOGOVÉHO POBYTU: 

295 eur pri platbe 30 dní pred nástupom na pobyt (rozhoduje dátum úhrady)
330 eur
- neskoršia platba
 

 


 

 

PROGRAM

ŠTVRTOK
prichod medzi 16,00-17,30
18,00 večera
20,30  večerná relaxačná joga

PIATOK/SOBOTA
 ranná joga
9,30-10,30 raňajky
turistika a kúpanie (vedená meditácia, pranajáma)
18,00 večera
20,30 večerná relax joga

 

NEDEĽA
ranná joga
9,30  raňajky
voľný program
13,00 ľahký obed

 


 

 

REZERVÁCIA

pošlite mail na info@jogovna.sk

Pošleme Vám inštrukcie k platbe.

 


 

 

STORNO: 

Bezplatné storno je možné najneskôr 30 dní pred konaním, po tomto termíne je rezervácia záväzná a nie je možné vrátiť žiadnu čiastku späť.

 

POBYT SA USKUTOČNÍ, AK SA NAHLÁSI ASPOŇ 10 OSÔB 30 dní pred pobytom.