JOGOVÝ POBYT s luxusným kempovaním pod hviezdami

ŠTVRTOK - NEDEĽA 

30.6. - 3.7. 2022

JOGOVÝ POBYT s lektorkami Jogovne (Renčou a Jankou) pre všetkých, ktorí majú chuť na pár dní vypnúť. Tento krát sme pre Vás vybrali skutočný zážitok v netradičnom ubytovaní FORREST GLAMPING pri Banskej Štiavnici! Glamping je skratka anglického spojenia „glamorous camping“, čo v preklade znamená luxusné kempovanie. Tieto typy ubytovania, ktoré sú vo svete čoraz populárnejšie, tak spájajú pocit dobrodružstva z kempovania v prírode s pohodlím hotelového vybavenia. Dovoľte prírode nazrieť do vašej spálne. Prebúdzajte sa v luxusných stanových chatkách, ktoré sú obklopené nádhernou prírodou Štiavnických vrchov. Glamping je tu pre všetkých milovníkov prírody a lovcov príjemných zážitkov či pekných záberov z netradičných miest. Čakajú nás spoločné ranné lekcie jogy, popoludňajšie vedené meditácie a večerné relaxačné hodiny. Tešiť sa môžete na s láskou pripravenú bohatú polpenziu, v prípade krásneho počasia aj na kúpanie v jazere Počúvadlo, každý deň máte k dispozícii vírivku a večernú romantiku pod hviezdami. Pobyt je vhodný aj pre tých, ktorí ešte nemajú žiadnu skúsenosť s jogou.

 My sa už nevieme dočkať.

 

 Čo Vás čaká:

  • ranná joga a večerná relaxačná hodina -  spolu 6 lekcií + možnosť zúčastniť sa vedenej meditácie alebo pranajámy počas popoludnia
  • vegatariánska domáca strava  formou polpenzie
  • pitný režim počas celého dňa - čaje z byliniek
  • 1x sauna v cene, vírivka k dispozícii počas celého pobytu
  • ubytovanie v 2-4-6 lôžkový luxusných stanoch  3 noci

Príchod: štvrtok po 16,00
Odchod: nedeľa po obede cca o 14,00

s odvozom pomôžeme

 

ForRest glamping Banská Štiavnica

patrí medzi tie nadštandardne vybavené a chýbať vám tam nebude absolútne nič. My sme, priznáme sa, v prvom momente mali celkom rešpekt. Napríklad sme sa báli, žev noci nám v stane bude nepohodlne kvôli zime, no nič také sa nestane. Stany, teda skôr chatky, keďže majú pevný základ a až steny tvorí špeciálna látka, sú zateplené a v chladnejšom období dostatočne vykurované, dokonca viacerými spôsobmi. Nájdete tam podlahové kúrenie, štandardné kúrenie niekoľkými radiátormi (v závislosti od veľkosti chatky) a zakúriť si viete aj klimatizáciou, ktorá sa o komfort postará najmä počas horúcich letných dní. 

Každý stan má aj vlastnú kúpeľňu. Teplá voda tečie v sprche aj v umývadle, nechýba štandardná splachovacia toaleta, kolekcia uterákov a poteší tiež bonusové vybavenie v podobe fénu na vlasy. V spálni sú pohodlné hotelové postele s novučičkou posteľnou bielizňou, nájdete tam aj nočné stolíky a vešiaky na odkladanie šatstva. Každý stan má svoju vlastnú terasu s posedením.

Budeme mať k dispozícii na celý pobyt jednu vírivku a v prípade škaredého počasia si môžeme užiť saunu (1x vstup je v cene pobytu).

 

 V niektorých chatkách je k dispozícii aj dobre vybavená kuchynka s chladničkou, 4-platničkou, rýchlovarnou kanvicou, jedálenským stolom a gaučom. Internetových závislákov určite zaujíma aj signál – v celom areáli je špičkový a nechýba ani Wi-Fi.

Areál glampingu je pomerne veľký a postupne sa ešte rozrastá. Okolie je pekne upravené a k chatkám vedú drevené chodníky, čo oceníme najmä v prípade horšieho počasia.V prípade nepriaznivého počasia máme k dispozícii krásnu dreveničku na naše jogovo-relaxačné stretnutia. Ak bude pekne, tak si uzijeme naše ranno-večerné rituály v prostredí areálu za žblnkotu potôčika na čerstvo pokosenej tráve.

Veľkou výhodou tohto glampingu je najmä jeho poloha. Leží neďaleko jazera Počúvadlo, ktoré je ideálnym štartovacím miestom na rôzne menšie aj väčšie túry, kto by mal cez deň chuť. Alebo možeme len tak leňošiť pri vode. Do Banskej Štiavnice, jedného z našich najkrajších miest, je to necelých 10 kilometrov.

VYBAVENIE CHATIEK A AREÁLU

Tešiť sa môžete na voňavé a pohodlné hotelové postele  (k dispozícii su len manželské!!!), klimatizáciu a podlahové kúrenie.
Každý stan je vybavený vlastnou, súkromnou kúpeľňou so sprchovým kútom a toaletou. 
Väčšie 4  posteľové stany majú k dispozícii funkčne vybavenú kuchynku s chladničkou. K dispozícii sú 3 stany pre 4 osoby a ak by bol záujem, vieme zabezpečiť aj stan pre 6 osôb.
Dvojposteľové stany majú rýchlovarnú konvicu a malú chladničku.  K dispozícii sú 4 stany pre 2 osoby.
Lúče ranného slnka si užijeme na priestrannej terase vybavenej vonkajším sedím. 
Deň  môžeme zakončiť grilovaním pri ohni nášho súkromného ohniska.
Energiu po namáhavom dni vnám zas doplní súkromná vírivka, ktorú máme k dispozícii počas celého pobytu.
Samozrejmosťou je vysokorýchlostné pripojenie k internetu, ktoré je vo ForReste pripravené pre každého hosťa.
Domáce zvieratká nie sú povolené v celom areáli. 

 

STRAVA

Po rannej praxi si doprajeme chutné a zdravé raňajky. Na každý deň bude k dispozícii kváskový chlebík, chutné vegetariánske pomazánky, zeleninka, šaláty,  sladká kaša, čaj, limonáda.  V prípade alergií vieme zabezpečiť aj bezlepkovú či bezlaktózovú stravu.  Počas dňa budeme mať k dispozíci pitný režim v podobe čajov. Káva za poplatok 1 eur. 

Večere- tu sa nechajte prekvapiť. Bude k dispozícii polievka a chutné vegetariánske jedlo.

 

LEKTOR:Renáta Kenderessyová, lektor jogy I. a II. stupeň, RYT 500 (Yoga Alliance), Janka Gelieňová lektor jogy I. a II. stupeň, RYT 200 (Yoga Alliance)


CENA JOGOVÉHO POBYTU: 


350 eur
pri platbe najneskôr 30 dní pred pobytom (rozhoduje dátum úhrady)

390 eur pri neskoršej platbe

 


 

 

PROGRAM

ŠTVRTOK
prichod medzi 16,00-17,30
18,00 večera
20,30  večerná relaxačná joga

PIATOK/SOBOTA
 ranná joga
9,30-10,30 raňajky
turistika a kúpanie (vedená meditácia, pranajáma)
18,00 večera
20,00 večerná relax joga

 

NEDEĽA
ranná joga
9,30  raňajky
voľný program
13,00 ľahký obed

 


 

 

REZERVÁCIA

pošlite mail na info@jogovna.sk

Pošleme Vám inštrukcie k platbe.

 


 

 

STORNO: 

Bezplatné storno je možné najneskôr 30 dní pred konaním, po tomto termíne je rezervácia záväzná a nie je možné vrátiť žiadnu čiastku späť.

 

POBYT SA USKUTOČNÍ, AK SA NAHLÁSI ASPOŇ 10 OSÔB 30 dní pred pobytom.