KURZ: TRX JOGA začiatočníci

UTORKY A ŠTVRTKY 20,00 -20,55 

5. - 21.7.2022

Kurz pre všetkých, ktorý chcú efektívne a znateľne spevniť stred tela, budovať silu končatín a chcú si efektívnym a šetrným spôsobom tvarovať telo. Výsledkom pravidlenej praxe, ktorú kurzom naštartujete, bude príťažlivejšie a plochejšie bruško, pevnejší zadok a vypracované paže.

Kurz je vhodný pre všetkých, ktorí majú:
✔︎  minimálnu skúsenosť s jogou alebo
✔︎ minimálnu skúsenosť s TRX.
Pravidelná prax Vás postupne nasmeruje od jednoduchých pozícií k náročnejším s ohľadom na možnosti Vášho tela. Hodiny sú nie len o sile, ale aj o jemnosti, natiahnutí, uvoľnení a hlavne o dobrom pocite. TRX joga je vhodným doplnkom  ku športovým aktivitám. Bude to "makačka", ale netreba sa obávať. TRX systém Vám bude oporou☺︎.

SUMA: 66 EUR
PRIHLÁSENIE: info@jogovna.sk

TRX JOGA je joga, kde sa cvičí s vlastnou váhou tela a využíva sa  závesný TRX systém, ktorý vytvára dodatočnú podporu. Vďaka tomu prináša množstvo výhod: 

  • Pozície sú zostavené tak, aby boli precvičené všetky svalové skupiny i svaly, ktoré sa pri iných druhoch cvičenia precvičujú len veľmi ťažko. 
  • Zlepšuje celkovú koordináciu a silu.  
  • Šetrí kĺby a šľachy, pretože pri cvičení sú nárazy absolútne vylúčené.
  • Rovnomerne tvaruje všetky svalové skupiny - výsledkom je príťažlivé bruško, pevný zadok a vypracovaný triceps. 
  • Prináša časovú úsporu, pretože s jedným nástrojom precvičíte všetky svalové skupiny. 
  • Je prostriedkom k zníženiu hmotnosti, pretože zrýchľuje metabolizmus a pomáha spaľovať tukové zásoby (pri nadváhe je TRX efektívnejší vo forme kruhového tréningu). TRX zároveň buduje svalovú hmotu, ktorá „požiera“ ešte viac tuku, vďaka čom spálite väčšie množstvo kalórií i vtedy, keď je telo v pokoji. 
  • Eliminuje prípadné zranenia a môže slúžiť ako rehabilitačné cvičenie po úrazoch.
  • Dodáva pozitívnu energiu a zvyšuje sebavedomie, ktoré je zárukou spokojného a vyrovnaného života.
  • Je prevenciou proti vzniku osteoporózy.

 LEKTORKA:RENÁTA KENDERESSYOVÁ+ MATRINA ĎURIŠOVÁ SLÚKOVÁ:  certifikovaná lektorka jogy I.-II: stupňa a RYT 500 Yoga Alliance

 

REGISTRÁCIA: kontaktujte nás na: info@jogovna.sk

Pošleme Vám bližšie informácie k rezervácii a platbe. Poprosíme pri prvom kontakte s nami pripojiť nasledujúce údaje: meno+priezvisko, adresu bydliska, PSČ a mobilný kontakt. Ďakujeme, uľahčíte nám tým administratívu.

PLATBA: na účet najneskôr do 22.3.2022, alebo môžete prísť vyplatiť kurz v hotovosti do Jogovne (nájdete nás v prestávkach medzi popoludňajšími hodinami). 

Úhradou poplatku sa stáva Vaša rezervácia záväznou. Storno rezervácie s vrátením Vami uhradeného poplatku je možné najneskôr 7 dní pred kurzom, neskôr sa poplatok nevracia. V prípade neúčasti na viacerých kurzových hodinách nie je možné všetky hodiny nahradiť, či inak kompenzovať. V prípade lock downu- núteného zatvorenia štúdia Vám vrátime späť alikvótnu sumu za neuskutočnenú hodinu, ak sa všetci účastníci nedohodú na predĺžení kurzu. Úhradou kurzovného súhlasíte s podmienkami. 

 

KURZ SA USKUTOČNÍ, AK SA PRIHLÁSIA ASPOŇ 4 OSOBY. V opačnom prípade Vám vrátime peniažky späť.