Online Wellness deň pre budúce mamičky

SOBOTA o 15,00 -17,30


24.4.2021

 

 

Tehotenstvo patrí medzi najkrajšie obdobia v živote ženy. Je síce krásne, ale sami dobre viete, že dokáže aj dosť vyčerpať, po fyzickej ale aj mentálnej stránke. 

Príprava domácnosti na nového člena, meniace sa telo, práca, starostlivosť o domácnosť, občasné hormonálne výkyvy a všetky iné povinnosti, ktoré zázračne s tehotenstvom nezmiznú. 

Sama si prechádzam týmto krásnym obdobím očakávajúc nie jedno, ale rovno dve detičky 

Joga

Ak ste jogu pred tým nikdy nerobili, tak tehotenstvo je čas kedy s tým zaručene môžete začať. Pozície budú nenáročné. Jogová zostava bude zostavená tak aby sme predišli alebo zmiernili bežné komplikácie, ktoré sa v tehotenstve môžu vyskytovať. 

Medzi tie patria:

-       Bolesť spodnej časti chrbta

-       Karpálny tunel 

-       Sciatika

-       Opuch nôh

-       Dieťatko v nesprávnej pozícií

-       Bolesť rebier a slabín.....

Joga vám pomôže sa viac naladiť na vašu intuíciu, ponoriť sa viac do vnútra. Naučíme sa spoločne dýchať, čo môže pomôcť pri pôrode, pri uvoľnení a tiež podporí lepší spánok. 

Thajská jogová masáž 

Ženy v tehotenstve nielen potrebujú, ale si aj zaslúžia masáž. Sila dotyku má veľkú moc, obzvlášť keď vychádza z rúk milujúcej osoby. Metta = láskyplný súcit, nás bude sprevádzať počas celej masáže, aby sme si boli istý, že mamičky sa cítia v absolútnom bezpečí a pohodlí. 

Thajská masáž sa robí na zemi v pohodlnom oblečení. Ten, kto prijíma masáž, rovnako prijíma aj mnoho účinkov z jogového cvičenia. Počas masáže budeme používať hlavne tlak dlaní, citlivé naťahovanie, hlboké dýchanie, ktoré spoločne vytvárajú tanec tela. 

Thajská masáž naťahuje svalstvo, zlepšuje krvný obeh, uvoľňuje svalové napätie a kŕče a napomáha k urýchleniu látkovej výmeny, posilňuje imunitný systém a prináša stav hlbokého vnútorného stíšenia. 

Zameriame sa na chodidlá, nohy, chrbát a krk. Zostava bude jednoduchá, ale za to efektívna. 

Kto sa môže na worskhop prihlásiť?

Budúce mamičky, ktoré už prešli prvým trimestrom (od 14teho týždňa) a vaše tehotenstvo prebieha bez akýchkoľvek komplikácií. 

Čo budete potrebovať? 

Jogovú podložku a samozrejme partnera alebo osobu, ktorá vám dá  masáž a na ktorú sa môžete spoľahnúť, že vám masáž bude dávať častejšie nielen počas tohto dňa. 

Thajská jogová masáž sa robí tradične na zemi. Preto je dôležité si pripraviť priestor tak aby bol pre mamičky pohodlný. Dobre fungujú paplóny, deky a samozrejme vankúše, čím viac tým lepšie. Majte tieto veci po ruke a pred začatím si ukážeme ako si to všetko  nastaviť. 

Dôležité je tiež prostredie. Malo by byť čisté, aby ste nerozmýšľali nad tým, čo ešte musíte poriadiť : ) Ideálne ak ste doma sami aby vás nikto nerušil, príjemná vôňa, skvele fungujú sviečky a príjemná tichá hudba. 

 

 

SUMA: 30 EUR

 

PRIHLÁSENIE NA PROGRAM: 

ak potrebujete doplňujúce informácie, kontaktujte nás počas pracovných dní: +421 917 233 019  
Ak Vám nezdvihneme, učíme, alebo máme iné povinnosti. Hneď, ako to bude možné, ozveme sa Vám späť.

 

 AKO SA PRIHLÁSIŤ:
1. Vytvorte si konto v našom rezervačnom systéme:  pre  info, ako si vytvoríte konto, kliknite sem: video k vytvoreniu registračného konta

2. vytvorte si rezererváciu priamo cez rezervačný systém: https://jogovna.isportsystem.sk

3. uhradte sumu  za kurz priamo cez rezervačný systém cez platobnú bránu tým, že si navýšite kredit. Potrebujete k tomu svoju platobnú kartu.

 

 

Úhradou poplatku sa stáva Vaša rezervácia záväznou., tj. kto skôr uhradí, ten má prednosť. V prípade nenastúpenia na akciu sa poplatok nevracia späť. Storno uhradeného poplatku nie je možné.

Dovoľujeme si Vás upozorniť na pravidlá, ktoré sú súčasťou našich obchodných podmienok a boli komunikované na web stránke pri popise akcie:

 Ak sa akcie nezúčastníte,  neposkytujeme žiadnu kompenzáciu. 
Storno poplatku s vrátením poplatku je možné najneskor 48 hodín pred začiatkom akcie. Neskoršie storno, vrátenie peňaží či iná kompenzácia  nie je možné. Vaša rezervácia na presne stanovený termín je záväzná pre obe strany.

Ak sa akcia neuskutoční z dôvodu, ktorý nastal na našej strane, bude Vám ponúknutý náhradný termín. Ak Vám termín nebude vyhovovať, poplatok Vám vrátime.

Akciu organizujeme v dobrej viere, že sa aj uskutoční.. 

AKCIA SA USKUTOČNÍ, AK SA PRIHLÁSI ASPOŇ 6 ZÁUJEMCOV. V opačnom prípade Vám vrátime peniažky späť.