VEĽKÁ YIN JOGA A ZÁŽITKOVÁ RELAXÁCIA S TIBET. MISKAMI

ŠTVRTOK 19,00 -21,00

28.11.2019

 

  

Veľká YIN JOGA spojená s meditáciami (tibetské misky a levia meditácia).  Doprajte si čas na uvoľnenie tela a mysle počas 120 minút. Zážitok, transformácia, práca s mysľou, uvoľnenie napätia.


Na čo sa môžete tešiť:

YIN JOGA - pomalá, uvoľňujúca hlboké štruktúry tela (fascie svalov, šliach a kl'bových obalov). Pripraví naše telo, natiahne stuhnuté väzivo, skľudní myseľ.

30 min - Meditácia s tibetskými miskami - uvoľnenie  a harmonizácia tela, utíšenie mysle.

 

Regeneračná joga, ktorá ponúka kľúč k lepšej pohyblivosti. Pracuje s vnútornými spojivovými štruktúrami tela “fasciami”.  Cvičenie je pasívne, bez "zapojenia" svalov. Pozície sú statické, cvičia sa hlavne v sede a ľahu. Zotrvávame v nich niekoľko minút, bez svalového napätia. Tým dokážeme efektívne natiahnuť poskracované časti tela. Pomalým a vedomím zaujatím pozícií prispievame k lepšiemu uvedomeniu si vlastného tela. Stimulujeme dráhy meridiánov,  vyrovnávame prúdenie prány - životnej energie, čím priaznivo pôsobíme na organizmus. Výhodou praxe je, že si sami určujeme dĺžku a intenzitu natiahnutia na základe vlastných pocitov. Yin joga je skvelým doplnkom k dynamickým štýlom jogy alebo silovým športom.

Pri pravidelnom cvičení harmonizujeme vnútornú energiu, spomaľujeme proces postupného tuhnutia a degenerácie kĺbov, pomaly a postupe uvoľňujeme a naťahujeme poskracované svaly a šľachy. Zlepšujeme si koncentráciu, utišujeme myseľ.

Jogovňa doporučuje pre všetkých "jogínov" ako doplnok ich praxe, športovcom s poskracovanými svalmi a šľachami, pre starších ľudí, ktorí sa chcú udržať v dobrej fyzickej a psychickej kondícii. Taktiež je vhodná pre osoby s nižšou pohyblivosťou, po úrazoch a natiahnutiach v období svalovej rekonvalescencie.

Akcia je vhodná aj pre začiatočníkov.

Rezervácia je možná najneskôr 24 hodín pred konaním akcie, rovnako ako aj storno. Rezervuj si miesto len cez rezervačný systém.

CENA VSTUPU: 10 eur
Platba: v hotovosti na mieste v deň akcie, alebo odrátanie 2 vstupov z permanentky 50 eur/10vstupov.

Rezervácia cez rezervačný systém. TU.

Bezplatné storno je možné len v časovom úseku viac ako 24 hodín pred začiatkom konania. Akcia sa bude konať, ak sa prihlási aspoň 5 osôb. V opačnom prípade Vám pošleme informáciu o zrušení hodiny  prostredníctvom sms deň dopredu.