WORKSHOP:MOVE & RESTORE

SOBOTA o 10,30 - 13,00  hod  

7.3.2020

 

MOVE & RESTORE je workshop, ktorý si pre vás pripravili dve dlhoročné kamarátky Tereza a Maťka. Tereza je absolventka brnianskeho JAMU, herečka a performerka, ktorá svoj pohybový slovník rozšírila aj počas ďalších štúdií na Akadémií Teatro Dimitri vo Švajčiarsku. Pravidelne v Brne organizuje kondičné tréningy pre širšiu verejnosť, zamerané na rozvoj pohybových schopností a objavovanie možností ľudského tela. Maťku dobre poznáte z pravidelných hodín v Jogovni, kde sa ako certifikovaná lektorka jogy venuje viacerým jogovým štýlom, mimo iné vedia aj pravidelné hodiny restoratívnej a relaxačnej yin jogy. 

 

Workshop bude rozdelený na dve časti, v prvej tréningovej časti (MOVE) sa s Terezou rozhýbeme, budeme objavovať prirodzený pohyb, rozširovať pohybovaný repertoár a rozvíjať svoje motorické schopnosti. Budeme sa zabávať, hrať, hlavne sa hýbať – ale aj tvrdo makať. Aký typ pohybu očakávať? Tréning je inšpirovaný súčasným trendom Movement workshopov, ktoré do veľkej miery vychádzajú z tanečnej prípravy, práce s podlahou, z bojových umení a z prirodzenosti ľudských pohybov. 

Druhá časť workshopu (RESTORE) sa zameria na relax, doplnenie síl, natiahnutie fascií, väzív, uvoľnenie chrbtice a rozprúdenie dychu. Maťka vás prevedie zostavou yinovej jogy obohatenej o niekoľko dychových cvičení, ktoré vám pomôžu s prekonaním jarnej únavy. 

 

10:30 – 11:45 MOVE s Terezou 

12:00 – 13:00 RESTORE s Maťkou 

Nezabudni si doniesť náhradné suché tričko na prezlečenie po prvej časti, hrubé ponožky a fľašu s vodou. 

 

REGISTRÁCIA A REZERVÁCIA MIESTA: priamo v rezervačnom systéme

SUMA: 20 eur/osoba

 

Platba najneskôr 2 dni pred WS zrealizová v hotovosti v Jogovni, alebo prijatá na tomto účte:  SK85 1100 0000 0026 1848 0121 do poznámky uveďte svoje meno a názov WS

Úhradou WS sa stáva rezervácia miesta záväznou, bezplatné storno je možné len do 48 hodín pred konaním.. V neskoršom termíne poplatok nevraciame.