VEĽKÁ RELAXAČNÁ YIN JOGA s Luckou L

PIATOK 19:00 - 21:00 /  15.12.2023

 

Jemná uvoľnujúca prax pomalej relaxačnej jogy, kde si zaručene oddýchneš a vypneš. Ponor sa do ticha mysle, vlastného dychu, nechaj sa unášať relaxačnou hudbou a zvukami tibetských misiek...

Pri pravidelnom cvičení harmonizujeme vnútornú energiu, spomaľujeme proces postupného tuhnutia a degenerácie kĺbov, pomaly a postupe uvoľňujeme a naťahujeme poskracované svaly a šľachy. Zlepšujeme si koncentráciu, utišujeme myseľ. 
 
 
SUMA: 13 eur   platba cez rezervačný systém (alebo odrátanie kreditu z permanentky)
STORNO je možné najneskôr 24 hodín pred konaním, neskôr je rezervácia záväzná.

RODINNÝ WORKSHOP: FAMILY AKROJOGA

SOBOTA /  10,00 -12,00 / 16.12. 2023

Ahojte! Pozývame Vás na workshop FAMILY ACRO Cvičenie je vhodné pre deti od 5 - ♾️
Orientujeme sa na cvičenie akrojogy rodičov s deťmi, no vítaní sú aj súrodenci či kamaráti. Chceme primárne priniesť zdieľanú radosť z pohybu a zo spoločných úspechov a vďaka akrojoge rozvíjať nielen naše telá, ale aj komunikáciu a porozumenie.
Workshop bude vhodný pre začiatočníkov, ale i skúsenejší si prídu na svoje. Na úvod si ukážeme základné pozície, ktoré následne prepojíme do plynulých prechodov, v druhej časti sa budeme venovať inverzným pozíciám, čo znamená, že malí letci budú visieť dolu hlavou ako netopiere, skúsia si stojku na hlave či na rukách i mlynské kolo, všetko bezpečne a s pomocou. Samozrejme nebudú chýbať pohybové hry, občerstvenie a na konci krátka thajská masáž. Ak máte chuť s nami cvičiť, objavovať pohybovú kreativitu a spoznať nových kamarátov, neváhajte a poďte medzi nás !
Teší sa na Vás Dže Dže a Elenka.

 

SUMA: 20 EUR / pár
REZERVÁCIA: priamo cez rezervačný systém 

Rezervácia je záväzná 24 hodín pred konaním.

WORKSHOP: Joga, mindfulness a meditácia

NEDEĽA 9,30 - 12,30 / 3.12. 2022

Pranajáma & mindfulness & meditácia je workshopom, ktorý posunie tvoju prax na vyššiu úroveň. Počas workshopu sa oboznámiš s niektorými dychovými technikami, ktoré harmonizujú tvoj nervový systém. Následne sa presunieme na techniky mindfulness, ktoré ti pomôžu viac porozumieť prítomnému okamihu a ,,byť tu a teraz''. Na záver sa ponoríme do meditácie prítomnosti s použitím zvukoterapie a muzikoterapie. Okrem techník, ktoré sa na workshope naučíš, obdržíš aj ,,pracovný zošit'' s niekoľkými mindfulness technikami a z celeho workshopu dostaneš manuál pre svoju domácu prax. V cene workshopu je aj malé občerstvenie. 
 
Rezervácia je záväzná 3 dni  pred konaním.
Info k úhrade nájdete v popise udalosti.
 

ZVUKOVÁ MEDITÁCIA s Timejkou

 PIATOK 19,30 -20,45 / 22.12. 2023 - prihlásenie 24 hodín dopredu

  "Vesmírne zvuky rezonančných nástrojov Ťa budú unášať bližšie k Tvojej podstate. Rozžiar svoju bytosť iskrou radosti, ktorá navštívi Tvoje vnútro a uchovaj si túto energiu v sebe."

 Harmonizujúca relaxácia sprevádzaná rôznym spektrom rezonančných nástrojov pre obnovenie balansu a zdravia na fyzickej, emočnej aj duševnej úrovni.(Spievajúce misky Cosmos, Wind gong, Wave drum, ...) Vďaka zvukovej meditácii môžeš nájsť jasnejší smer pre svoj život a pokoj vo svojom tele, mysli i duši. Príď sa uvoľniť a zažiť silu čistej pozitívnej vibrácie a vedomej práce so sebou.

SUMA: 15 eur  platba cez rezervačný systém (alebo odrátanie kreditu z permanentky)
Lektorka: Timejka
Rezervácia je záväzná 24 hodín pred konaním.

 

 

Úvod do Rozvahy pohybu s Matejom Jurenkom

UTOROK 16,00 - 18,00 / 26.12.2023 

Rozvaha pohybu je domáca pohybová metóda, založená na múdrosti tradície jogy, dychu, meditácie, bojových umení a prírodného duchovna. Spolu sa ponoríme do jej tajov a zacvičíme si pohyby, ktoré v nás obnovia silu, pružnosť, pôvab a ladnosť. O lektorovi: Matej Jurenka je popredný slovenský jogín, sprievodca duše, liečiteľ, zakladateľ Rozvahy pohybu a šíriteľ prírodného duchovna. Venuje sa tiež hudobnej terapii, meditácii, otužovaniu, skúmaniu ľudskej podstaty i skúmaniu vedomia. Od roku 2014 žije Matej v lesoch na strednom Slovensku, kde rozvíja a spravuje centrum Prameň Života. WS je určený aj pre začiatočníkov aj pre pokročilých.
 

SUMA: 25 EUR  platba na účet do 16.12.2023 (viac info v popise udalosti) 
REZERVÁCIA: priamo cez rezervačný systém 

 Od 16.12.2023 je rezervácia závazná.  

TOP AKCIE V ROKU 2024 V JOGOVNI!

PINA JOGA  

10.2. 2024 | 10,00 - 13,00  |  14,15 - 17,15 

SUMA: 76 EUR s obedom v cene

 

JARO PAVEK - Ashtanga joga

10.- 12.5. 2024 | PIATOK - NEDEĽA
SUMA: 89 EUR vrátane občerstvenia