PODMIENKY STORNA HODÍN V ŠTÚDIU

 

Rezerváciu viete zrušiť len cez rezervačný systém v stanovených termínoch. Neakceptujeme rušenie rezervácii mailom, sms, telefonátom. Nemáme fungujúcu recepciu, preto Vašu požiadavku nikto načas nevybaví. Rezerváciu miesta je možné zrušiť  vo Vašom konte v sekcii "Moje rezervácie". Neskoršie zrušenie rezervácie nie je možné a uplatňujeme si storno poplatok v plnej výške hodiny, nakoľko blokujete čas lektora a miesto inému záujemcovi.

Lekcie sa začínajú načas, teda všetci sú pripravení na podložke.

Päť minút pred konaním sa priestor Jogovne zamyká a vstup už nie je možný.

Po začiatku lekcie Vám nebude umožnený vstup do miestnosti, pretože je rušivý pre ostatných pri úvodnej relaxácii. Za Vaše meškanie nenesieme zodpovednosť a neposkytujeme kompenzáciu či vrátenie poplatku.

Ďakujeme, že rešpektujete pravidlá, ktoré sú nastavené férovo pre všetkých: Vás, inštruktorov a aj pre náhradníkov, aby sme mali všetci rovnakú šancu zariadiť si svoj pracovný a súkromný čas.

 

REZERVÁCIE TU     

 


 

 BEZPLATNÉ STORNO

fixné časy:

ranné hodiny  do 19,00 hod predchádzajúceho dňa 
popoludňajšie hodiny 3 hodiny pred konaním (hot joga 5 hodín
jogové akcie: 24 hodín pred konaním

súkromné hodiny uskutočnené počas pracovných dní: storno nejneskôr: 24 hodín dopredu, víkendové súkromné hodiny sa dajú stornovať najneskôr vo štvrtok 
kurzy a workshopy: sa riadia osobitnými pravidlami, ktoré sú súčasťou podmienok uvedených pri každom kurze

V prípade, že sa lekcie/akcie/udalosti/ workshopu  nezúčastníte ( neakceptujeme žiaden dôvod neúčasti), nebude možné zúčastniť sa ďalších lekcií, pokiaľ neuhradíte poplatok v plnej výške hodiny.