7 týždňový KURZ: ŽENSKÁ HORMONÁLNA JOGA

PONDELKY 17,50-18,50

2.3. - 20.4. 2020 (nebude počas veľkonočného sviatku)

Srdečne Vás pozývame na kurz ženskej hormonálnej jogy inšpirovaný hormonálnou jogovou terapiou podľa Dinah Rodrigues. Dinah Rodrigues zostavu hormonálnej jogovej terapie tvorila približne 20 rokov, všetko konzultovala s uznávanými jogovými učiteľmi, ale tiež lekármi a fyzioterapeutmi. Jej terapia po celom svete prináša úžasné vysledky. Hormonálna jogová terapia reaktivuje vaječníky, zvyšuje hladinu ženských pohlavných hormónov a znižuje intenzitu symptómov na minimum alebo ich úplne odstraňuje. Hormonálna joga celkove podporuje plodnosť, pomáha posilňovať imunitu a omladzovať telo.

 

 

9- týždňový PROGRAM: GRAVID JOGA

UTORKY 16,00 - 17, 00  alebo ŠTVRTKY 16,00 - 17,00

3.3. - 28.4. 2020 alebo 5.3. -30.4.2020

Milé tehuľky! Ponúkame Vám kvalifikovaný program  tehotenskej jogy pod vedením inštruktorky Zuzky (utorky) a Natálky (štvrtky)- certifikovanej lektorky jogy so špecializáciou na jogu pre tehotné. Naučí Vás zostavu cvikov, ktoré si budete vedieť zacvičiť aj doma. 

 Potrebujete viac info k tehotenskej joge? Čítajte TU.

 

 

8-TÝŽDŇOVÝ KURZ: ZDRAVÝ CHRBÁT PRE ZAČIATOČNÍKOV

STREDY 20,00 -21,00

11.3. - 29.4. 2020

Kurz s individuálnym prístupom pre všetkých, ktorých "trápi" boľavý a stuhnutý chrbát, zažívajú opakované bolesti hlavy. Ale aj pre tých, ktorí si chcú zlepšiť držanie tela, spevniť chrbtové a brušné svaly, uvoľniť stuhnutosť krku, šije, krížov, uvoľniť napätie medzi lopatkami. Keďze telo funguje ako celok, budeme "naťahovať a posilňovať aj jeho ostatné časti:)

Na kurze sa naučíte vedome dýchať, spomaliť a tak zbavovať svoje telo napätia a stresu. 

 

9- TÝŽDŇOVÝ KURZ PRE DETI A MLÁDEŽ: ZDRAVÝ CHRBÁT (7 -14 rokov)

STREDY  o 14,30 - 15,30 hod.

4.3. - 29.4. 2020

Vaša "ratolesť" sa hrbí, sťažuje sa na bolesti chrbta, má "zdvihnuté" ramená, nedokáže chvíľu stáť na mieste bez pohnutia, alebo je len unavená? 

Tak potom práve pre Vaše "dieťa" či teenagera je tu skvelý kurz, ktorý mu pomôže skorigovať nesprávne držanie tela, posilní brušné a chrbtové svalstvo, prehĺbi dýchanie, otvorí ramená a hrudník, vráti späť energiu a koncentráciu. Pri pravidelnom cvičení sa prirodzene zlepší držanie tela, zvýši sa vitálna kapacita pľúc, uvoľní napätie, stres a únava, zlepši sa schopnosť koncentrácie.

 

9- TÝŽDŇOVÝ KURZ: FLY FIT POKRAČOVANIE

STREDA 16,00 - 17,00 hod.

4.3. - 29.4. 2020

Pokračovanie kurzu pre všetkých, ktorý už majú s FLY FITom skúsenosť. Naučte sa viac!!!!

 

9- TÝŽDŇOVÝ KURZ: HOT JOGA

STREDY 18,00 -19,15 hod.

4.3. - 29.4. 2020

 

Na kurze sa naučíte úplné základy hot jogových pozícií, vysvetlíme Vám ich účinky, zoznámime Vás s variantami, ak Vás telo nepustí do plného rozsahu. Pomaly si budete zvykať na teplotu - na začiatku kurzu bude teplota nižšia a postupne sa bude zvyšovať.

Kurz je vhodný pre všetkých, ktorí majú tuhé a poskracované svaly, šľachy, málo ohybné telo, chcú zregenerovať telo, naštartovať metabolizmus, formovať postavu,uľaviť od bolestí chrbta. Hot joga účinne zbavuje  telo škodlivých látok, omladzuje bunky, zlepšuje krvný obeh. Pri pravidelnej praxi posilňuje imunitný systém, stimuluje činnosť žiaz s vnútornou sekréciou, uvoľňuje stuhnutosť kĺbov.  

8-TÝŽDŇOVÝ KURZ: Intenzívny strečing pre ženy

PIATKY 17,30 -18,30

6.3. - 26.4. 2020 

 

 

"Mnohí z nás od samého detstva snívali o flexibilite a krásnej postave. Snívali o tom, že spravia šnúru,  pretože to vyzerá atraktívne. Ale sen zostal len snom. Ja Vám chcem pomôcť splniť Váš sen. Môj program Power stretching a tento kurz vám poskytne nasledujúce: posilníte si svaly nôh,  telo stane flexibilnejším, brušné svaly sa spevnia a posilnia, zvýši sa rozsah pohybu v bedrových kĺboch. Toto všetko Vás priblíži k Vášmu snu. Kurz sa bude konať v sprievode krásnej, pokojnej hudby a na konci kurzu budete cítiť svoje telo uplne inak." Vaša Sveťka