KURZY JOGY ROK 2019

Pomôžeme Vám začať s jogou tak, aby Vás tešila, bavila a cítili ste príjemnú zmenu.
Výhodou kurzu je uzatvorená skupina ľudí, lektor Vás bližšie spozná a vie uplatniť individuálny prístup.

V prípade záujmu nás kontaktujte mailom na: info@jogovna.sk

 

 

KURZ: DENNÉ JOGOVÉ MINIMUM

PIATOK 16,00 -18,00

27.12. 2019

Naučíme Ťa zostavu pozícií, ktorú si budeš vedieť zacvičiť aj doma. Skús a zaži na sebe účinky jogy, vďaka vedomému dýchaniu, posilni telo aj myseľ. Na kurze sa naučíš sám praxovať pozdravy slnku (A a B) a tri záverečné pozície v sede. Ak chceš venovať kurz ako darček, vieme Ti pripraviť darčekovú poukážku.

7 týždňový KURZ: ŽENSKÁ HORMONÁLNA JOGA

PONDELKY 17,50-18,50

13.1. - 24.2. 2020

Srdečne Vás pozývame na kurz ženskej hormonálnej jogy inšpirovaný hormonálnou jogovou terapiou podľa Dinah Rodrigues. Dinah Rodrigues zostavu hormonálnej jogovej terapie tvorila približne 20 rokov, všetko konzultovala s uznávanými jogovými učiteľmi, ale tiež lekármi a fyzioterapeutmi. Jej terapia po celom svete prináša úžasné vysledky. Hormonálna jogová terapia reaktivuje vaječníky, zvyšuje hladinu ženských pohlavných hormónov a znižuje intenzitu symptómov na minimum alebo ich úplne odstraňuje. Hormonálna joga celkove podporuje plodnosť, pomáha posilňovať imunitu a omladzovať telo.

 

 

7-TÝŽDŇOVÝ KURZ: ASHTANGA JOGA LEVEL 2.-3.

UTORKY 18,40 - 19,40 

14.1. - 25.2. 2020

Kurz pre všetkých, ktorí absolvovali  základný kurz ashtanga jogy- tj. Intenzívny kurz- začíname s jogou a chcú sa tomuto jogovému systému venovať ďalej. Zopakujete si to, čo ste sa doteraz naučili a doplníte si ďalšie pozície do Vašej praxe. Budeme Vás nasmerovávať k tomu, aby ste si vedeli prax spraviť aj samostatne, tj. bez vedenia učiteľa. Pri záväznom prihlásení do 6.12. 2019- zľava 20 eur!!!
Počas trvania kurzu možete grátis navštevovať Mysore hodiny a tu si budovať svoju vlastnú jogovú prax.

 

ZAČÍNAME S JOGOU - INTENZÍVNY 7- TÝŽDŇOVÝ KURZ

UTORKY  o 20,00 - 21,00   hod.  + NEDELE o 19,30-20,30   hod.

14.1. - 1.3. 2020

Rozmýšlate nad tým, že by ste začali s jogou... neviete, ako na to...ste úplný začiatočník a radi by ste si "zacvičili" aj doma?  Ak chcete zmeniť doterajší spôsob života, potrebujete viac pohybu, túžite mať zdravšie, pevnejšie a pružnejšie telo, uvoľniť myseľ, stres a napätie, tak  tento  kurz je pre Vás ideálnym štartom. Pozor!!!  Súčasťou tohto kurzu je ochota opakovať si naučenú zostavu aj doma, a to tak často, ako sa len dá, bez toho kurz nemá zmysel. Výhovorky a pohodlnosť pôjdu od prvého dňa bokom:). Doprajte si zdravý darček pre seba, alebo ho darujte. Vieme Vám zabezpečiť darčekový poukaz.

 

 

JOGOVÝ PROGRAM PRE SENIOROV +55

UTORKY  o 14,30 - 15,30

14.1. - 28.4. 2020

Máte doma aktívneho seniora, ktorý sa rád hýbe a túži po pravidelnom stretávaní sa s rovnako naladenými priateľmi? Povedzte mu o našom senior joga programe. Program trvá 16 týždňov, aby  sme udržali motiváciu a  dostavili sa výsledky. Skvelý darček pre seniora, vieme Vám pripraviť aj darčekovú poukážku.

Jogové cvičenie:
- zlepšuje pohybový aparát
- stabilizuje krvný tlak
- prináša telesnú a duševnú pohodu, zlepšuje náladu
- regeneruje a osviežuje organizmus

7- týždňový KURZ: GRAVID JOGA

UTORKY 16,00 - 17, 00 

14.1. - 25.2. 2020

Milé tehuľky! Ponúkame Vám kurz tehotenskej jogy pod vedením inštruktorky Zuzky- certifikovanej lektorky jogy so špecializáciou na jogu pre tehotné. Naučí Vás zostavu cvikov, ktoré si budete vedieť zacvičiť aj doma. 

 Potrebujete viac info k tehotenskej joge? Čítajte TU.

 

 

7- TÝŽDŇOVÝ KURZ PRE DETI A MLÁDEŽ: ZDRAVÝ CHRBÁT (7 -14 rokov)

STREDY  o 14,30 - 15,30 hod.

15.1. -26.2. 2020

Vaša "ratolesť" sa hrbí, sťažuje sa na bolesti chrbta, má "zdvihnuté" ramená, nedokáže chvíľu stáť na mieste bez pohnutia, alebo je len unavená? 

Tak potom práve pre Vaše "dieťa" či teenagera je tu skvelý kurz, ktorý mu pomôže skorigovať nesprávne držanie tela, posilní brušné a chrbtové svalstvo, prehĺbi dýchanie, otvorí ramená a hrudník, vráti späť energiu a koncentráciu. Pri pravidelnom cvičení sa prirodzene zlepší držanie tela, zvýši sa vitálna kapacita pľúc, uvoľní napätie, stres a únava, zlepši sa schopnosť koncentrácie.

 

6- TÝŽDŇOVÝ KURZ: FLY FIT PRE ZAČIATOČNÍKOV

STREDA 16,00 - 17,00 hod.

15.1. - 20.2. 2020

 Aj keď na prvý pohľad cvičenie pôsobí zložito a náročne, vôbec to nie je tak. Práve naopak, cvičenie bolo vyvinuté pre širokú verejnosť. Aj pozície, ktoré sa zdajú komplikované, sa dajú jednoducho zvládnuť za pomoci odborných rád inštruktora. FlyFit sa cvičí sa na špeciálne vyvinutých sieťach zavesených na strope, alebo na konštrukcii. Je to cvičenie v 3D priestore, ktoré je zaujímavé nie len pre telo, ale aj našu myseľ. Daruj originálny darček pod stromček, pripravíme Ti darčekový poukaz.

 

7- TÝŽDŇOVÝ KURZ: HOT JOGA

STREDY 18,00 -19,15 hod.

15.1. - 26.2. 2020

 

Na kurze sa naučíte úplné základy hot jogových pozícií, vysvetlíme Vámich účinky, zoznámime Vás s variantami, ak Vás telo nepustí do plného rozsahu. Pomaly si budete zvykať na teplotu- na začiatku kurzu bude teplota nižšia a postupne sa bude zvyšovať.

Kurz je vhodný pre všetkých, ktorí majú tuhé a poskracované svaly, šľachy, málo ohybné telo, chcú zregenerovať telo, naštartovať metabolizmus, formovať postavu,uľaviť od bolestí chrbta. Hot joga účinne zbavuje  telo škodlivých látok, omladzuje bunky, zlepšuje krvný obeh. Pri pravidelnej praxi posilňuje imunitný systém, stimuluje činnosť žiaz s vnútornou sekréciou, uvoľňuje stuhnutosť kĺbov. Originálny darček pod stromček pre seba, alebo môžete obdarovať niekoho, na koho zdraví Vám záleží.

 

7- týždňový KURZ: GRAVID JOGA

ŠTVRTKY 16,00 - 17,00

16.1. - 27.2. 2020

Milé tehuľky! Ponúkame Vám  kurz tehotenskej jogy pod vedením inštruktorky Natálky- certifikovanej lektorky jogy so špecializáciou na jogu pre tehotné a certifikovanej duly. Naučí Vás zostavu cvikov, ktoré si budete vedieť zacvičiť aj doma.

 Potrebujete viac info k tehotenskej joge? Čítajte TU. 

7-TÝŽDŇOVÝ KURZ: ZDRAVÝ CHRBÁT PRE ZAČIATOČNÍKOV

ŠTVRTKY 18,40 - 19,40 

16.1. - 27.2. 2020

Kurz s individuálnym prístupom pre všetkých, ktorých "trápi" boľavý a stuhnutý chrbát, zažívajú opakované bolesti hlavy. Ale aj pre tých, ktorí si chcú zlepšiť držanie tela, spevniť chrbtové a brušné svaly, uvoľniť stuhnutosť krku, šije, krížov, uvoľniť napätie medzi lopatkami. Keďze telo funguje ako celok, budeme "naťahovať a posilňovať aj jeho ostatné časti:)

Na kurze sa naučíte vedome dýchať, spomaliť a tak zbavovať svoje telo napätia a stresu. Chcete venovať kurz ako zdravý darček? Nie je problém. Pripravíme Vám darčekovú kartu.

 

7-TÝŽDŇOVÝ KURZ: Intenzívny strečing pre ženy

PIATKY 17,30 -18,30

17.1. -28. 2. 2020

 

"Mnohí z nás od samého detstva snívali o flexibilite a krásnej postave. Snívali o tom, že spravia šnúru,  pretože to vyzerá atraktívne. Ale sen zostal len snom. Ja Vám chcem pomôcť splniť Váš sen. Môj program Power stretching a tento kurz vám poskytne nasledujúce: posilníte si svaly nôh,  telo stane flexibilnejším, brušné svaly sa spevnia a posilnia, zvýši sa rozsah pohybu v bedrových kĺboch. Toto všetko Vás priblíži k Vášmu snu. Kurz sa bude konať v sprievode krásnej, pokojnej hudby a na konci kurzu budete cítiť svoje telo uplne inak." Vaša Sveťka