JOGOVÝ POBYT nabitý energiou miesta

STREDA - NEDEĽA / 31.7. - 4.8. 2024 - len náhradníci

JOGOVÝ / RELAXAČNÝ A MEDITAČNÝ POBYT s Renčou a Jankou  pre všetkých, ktorí majú chuť na pár dní vypnúť. Rozmýšľate, že začnete s jogou? Možno toto je príležitosť! Máte už s jogou skúsenosť? Prehĺbte si skúsenosti, načerpajte nové podnety a inšpirujte sa..
Celý pobyt je obsahom postavený tak, aby Vám ponúkol viac než len ranné a večerné lekcie jogy. Našim zámerom je  vzájomne rozvíjať poznanie jogy a využiť príležitosť ponoriť sa do jej esencie. Ponuka aktivít je bohatá... neváhaj a čítaj ďalej.

 

 SUMA: 460  EUR  / pri platbe do 15.6. zvýhodnená suma 400 EUR

 

 Opäť sme pre Vás vybrali nádherný penzión v srdci Banskej Štiavnice so silnou energiou. Nachádza sa na kopci a poskytuje dych berúci výhľad na mesto a Kalváriu. Budeme sa spolu rozprávať, spoznávať, hľadať spojenie so sebou, svojím telom. Každé ráno Ťa prevedieme rannou meditáciou a spolu pozdravíme slnko rituálom dynamickej zostavy Surya Namaskar za sprievodu mantier. Nasledujú dychové očistné techniky a potom Vás prevedieme  rannou jogovou zostavou, ktorá Vás príjemne naladí do celého dňa. Spolu si užijeme raňajky s výhľadom, potúlame sa po okolí. Ak bude pekné počasie, vyhľadáme spolu malebné zakutie niektorého z blízkych jazier alebo preskúmame čaro okolitej prírody... je to len na Vás...Spolu sa stretneme na popoludňajšej  joge či workshope, alebo podvečernej relaxačnej joge, pohostíme Vás zdravou ale výživnou večerou. Čaká nás s veľa chvíľ spoločnej jogovej praxe, rozovorov, spoznávania a my sa už nevieme dočkať. Program je skutočne bohatý a vyberú si z neho všetci: jogou nepobozkaní aj tí skúsenejší.

 

Čo Vám ponúkame:
**Individuálny výber programu**: Ponúkame široký výber aktivít a cvičení, z ktorých si môžete vybrať podľa svojich preferencií a potrieb. Týmto spôsobom prispôsobíte aktivity svojim osobným cieľom a záujmom.
 
**Prehlbovanie vedomostí jogy**: Pokúsime sa Vás sprevádzať na ceste pochopenia jogy v hlbších vrstvách. Budeme sa venovať nielen fyzickej asánovej praxi ("cvičenie jogových pozícií'), ale aj filozofii, očistným technikám, dychovým praktikám, meditácii a duchovnému rozvoju.
 
**Individuálnu pozornosť a korekcie**: Počas cvičení a lekcií dostanete podľa potreby individuálnu pozornosť aby sa posilnila osobná prax.
 
**Priestor pre stíšenie mysle **: Umožníme Vám objaviť meditačné techniky a relaxačné praktiky, ktoré posilnia  pokoj mysle.
 
**Prepojenie s komunitou**: Pobyt ponúka aj priestor na vzájomné zdieľanie s ostatnými účastníkmi, čo Vám pomôže rozvíjať sa ako súčasť širšej komunity jogínov.
 
**Rozšírenie osobnej praxe**: Zámerom pobytu je tiež poskytnúť účastníkom nástroje a techniky, ktoré môžu ďalej rozvíjať a integrovať do svojej každodennej praxe po návrate domov.
 
*****

Čo Vás čaká každý deň:

 • ranná meditácia 
 • rituálny pozdrav slnku Surya Namaskar 
 • ranná joga pre všetkých  /  alebo vedená lekcia Ashtanga jogy
 • dychové očistné techniky. 
 • podvečerná joga pre všetkých
 • pranajáma (dychové techniky)
 • večerná relaxačná yoga,relaxačné techniky
 • večerná meditácia a yoga nidra a zvukový kúpeľ
 • počas plných dní: teoretické a praktické workshopy na tému jogínskych techník 
 • vegetariánska domáca strava  formou polpenzie - možnosť výberu z ponúkaných jedál penziónu, ranná káva v cene 
 • 1x sauna+ vírivka v cene
 • ubytovanie v 2 - 4 lôžkových  izbách  (manželské postele), prípadne tretia osoba na veľmi kvalitnej  prístelke na  4 noci (nie je možné ubytovanie 1 osoba na izbe)

Príchod: streda  po 16,00
Odchod: nedeľa po obede cca o 14,00

s odvozom pomôžeme

 

Penzión Aura Banská Štiavnica

Aura nie je len ubytovanie v Banskej Štiavnici, je to miesto s atmosférou a dušou, kde sa stretávajú priatelia, rodina, zaľúbené dvojice ale aj ľudia s rovnakým zámerom, nastavením, záujmom. V jednom z apartmánov sa nachádza nádherná veľká miestnosť s drevenou podlahou a trámami, kde sa budeme spolu stretávať nie len na hodinách jogy. Penzión je cca 20-30 minút napešo od tajchu Vodárenská a Klinger, kde si užijeme za slnečného počasia vodu a radosti leta.

Slovami majiteľov:

Každý kto vstúpi cez veľkú bránu do nášho dvora s úžasným výhľadom na mesto a Kalváriu sa stáva nielen naším hosťom, ale aj priateľom. Preto pristupujeme k naším hosťom osobitne.

Snažíme sa splniť všetko čo prispieva k absolútnej pohode, dobrej nálade a príjemným spomienkam nielen na Banskú Štiavnicu ale aj na naše ubytovanie AURA. 

VYBAVENIE PENZIÓNU

Tešiť sa môžete na voňavé a pohodlné hotelové postele  (k dispozícii su len manželské!!!), s kvalitnými matracami + kvalitná prísteľka na každej izbe.
K dispozícii sú dvoj a 4 lôžkové izby a apartmány pre 4 osoby z dvoma spálňami + prísteľka.
K dispozícii je malá kaviarnička s obsluhou prevádzkárky Nikolky, ktorá dotvára pohodu a komfort pobytu.
Lúče ranného slnka si užijeme na priestrannom dvore, ktorý je vybavenýj vonkajším sedím. 
Deň  môžeme zakončiť grilovaním pri ohni nášho súkromného ohniska, alebo relaxom v privátnom wellness počas piatku, alebo soboty.
Wi fi je samozrejmosťou- aj keď by sme si všetci mohli sľúbiť, že sa pokúsime bez nej vydržať čo najdlhšie.

STRAVA

Polpenzia s možnosťou výberu z viacerých variánt jedál. Raňajky formou bufetu, možnosť náhlásenia intolerancií dopredu.

 

LEKTOR:Renáta Kenderessyová lektor jogy I.-II. stupeň  
Janka Gelieňová lektor jogy I.-II. stupeň  


CENA JOGOVÉHO POBYTU: 

460 eur  - úhrada najneskôr 30 dní pred nástupom na pobyt
 

 


 

 

 Workshopy:

 

čas budeme vyberať po vzájomnej dohode a podľa počasia
rozprávanie a prax:

 8 krokov jogy,  dych, prána, čakrový systém, energetické zámky, meditácie, asány, 

očistné techniky (šatkarmy),  ako si budovať vlastnú prax- časté prekážky pri praxi.

 


 

 

REZERVÁCIA

pošlite mail na info@jogovna.sk

Pošleme Vám inštrukcie k platbe.

 


 

 

STORNO: 

Bezplatné storno je možné najneskôr 30 dní pred konaním, po tomto termíne je rezervácia záväzná a nie je možné vrátiť žiadnu čiastku späť. V prípade, že sa pobytu nemôžete zúčastniť, môžete za seba nájsť náhradnú osobu.

do 8 týždňov pred pobytom sa vracia 100% z ceny; 

medzi 8 a 4 týždňami sa vracia 50% z ceny;

menej ako 4 týžne pred začiatkom pobytu nie je možné storno;

platba pobytu  je prevediteľná na tretiu osoby;

pri prerušení pobytu v jeho priebehu (z akéhokoľvek dôvodu) nie je možné platbu ani jej pomernú časť vrátiť 

platbou pobytu súhlasíte s týmito storno podmienkami; nie je možné uplatňovať žiadne výnimky.

 

POBYT SA USKUTOČNÍ, AK SA NAHLÁSI ASPOŇ 10 OSÔB 20 dní pred pobytom. V opačnom prípade Vám pošleme poplatok späť.